NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 10 ONLINE dostępny w INTERNECIE: Policjant Rafał zakochuje się we wróżce, która pomaga mu łapać złodziei

2012-11-03 18:00 Ag

NIEPRAWDOPODOBNE, A JEDNAK odc. 10 w sobotę, 3.11.2012, o godz. 18.15 w telewizji Polsat. NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 10 ONLINE dostępny W INTERNECIE na IPLA TV. Przed emisją odcinka w telewizji Nieprawdopodobne, a jednak odc. 10 na IPLA TV płatny. Po premierze w telewizji Nieprawdopodobne, a jednak odc. 10 ONLINE ZA DARMO.  NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 10 ONLINE - oto LINK:

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 10 ONLINE dostępny W INTERNECIE na IPLA TV >>>

Po emisji NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 10 w telewizji POLSAT na IPLA TV odcinek ONLINE ZA DARMO. Wcześniej odcinek 10 Nieprawdopodobne, a jednak jest PŁATNY.

>>> NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK - nowy serial zamiast PAMIĘTNIKÓW z WAKACJI - ZDJĘCIA

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK, odc. 10 - co się wydarzy

Rafał Rajzer jest młodym policjantem bez sukcesów. W jego rewirze grasują złodzieje samochodów, których ciężko namierzyć. Komendant jest wściekły i naciska na Rajzera i jego kolegów, by się wykazali.

Podczas imprezy w pubie koleżanka sugeruje Rafałowi, by poszedł do wróżki. Tak poznaje on Izabellę. Zakochuje się w niej, ale jej przepowiednie traktuje z przymrużeniem oka. Dopiero gdy kobieta dostarcza mu informacji o złodziejach, dzięki którym udaje się ich złapać, Rajzer zaczyna jej wierzyć.

Jego grupa zaczyna odnosić sukcesy w walce z przestępcami. Niestety, nadal nie udaje się złapać najgroźniejszego z nich - "Robala". Tymczasem Rafał i Izabella postanawiają razem zamieszkać. Pewnego dnia w ich mieszkaniu pojawia się niespodziewany gość - "Robal".

Najnowsze