Narkotyki w "Na Wspólnej". Ola, Włodek Zięba, Roman, Grzegorz i Karolina faszerują się narkotykami

2013-06-26 9:38 natm

W "Na Wspólnej" często poruszany jest problem z uzależnieniami. Bohaterowie serialu "Na Wspólnej" nie stronią od dragów. W poprzednim sezonie Ola (Marta Wierzbicka) sięgając po amfetaminę popadła w nałóg, a w nowych odcinkach "Na Wspólnej" po wakacjach 2013 trafi na odwyk. Jakby tego było mało trawki spróbują również Włodek (Mieczysław Hryniewicz) i Roman (Waldemar Obłoza). Dawniej do czynienia z narkotykami mieli również Grzegorz (Leszek Lichota) oraz Karolina (Matylda Damięcka). Kto z "Na Wspólnej" brał narkotyki?

W żadnym serialu nie ma tylu bohaterów sięgających po narkotyki, co w "Na Wspólnej"! W ostatnim sezonie "Na Wspólnej" przed wakacjami 2013 Ola (Marta Wierzbicka) straciła zupełnie zdrowy rozsądek... Przez nowych znajomych ze studiów rozpoczęła swoją przygodę z narkotykami, która może skończyć się tragicznie. W 1779 odcinku "Na Wspólnej" przed wyjściem na uczelnię w pośpiechu przeszukuje swój pokój. Wciągnięte resztki amfetaminy to dla niej jednak za mało... Jeszcze przed wejściem do szkoły Ola spotyka się z dilerem i niemal błaga go o kolejną działkę.

>>> Nowi ojcowie w serialach. Irek i Marek z "M jak miłość", Przemek z "Na dobre i na złe", Mikołaj z "Na Wspólnej"

Wygląda na to, że Zimińska nie ma już żadnych hamulców. To, że dziewczyna stacza się na samo dno zauważają rodzice Oli. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" po wakacjach 2013 Marek (Grzegorz Gzyl) i Danuta (Lucyna Malec) wysyłają córkę na odwyk!

W kolejnym sezonie "Na Wspólnej" Włodek (Mieczysław Hryniewicz) i Roman (Waldemar Obłoza) również będą mieli do czynienia z narkotykami. Ci jednak sięgną po marihuanę. Jak do tego dojdzie? Zwiastun nowych odcinków "Na Wspólnej" po wakacjach 2013 ukazuje Romana, który odwiedza nielegalną uprawę marihuany. Hodowca przekonuje go, jak cudowny wpływ na zdrowie ma trawka oraz jakie właściwości lecznicze posiada.

>>> "Na Wspólnej". Aleksandra Konieczna ujawnia czy Honorata rzuci Romana

Roman wierzy nowemu znajomemu na słowo i przekazuje swoją wiedzę dalej. Postanawia sam sprawdzić, czy rzeczywiście narkotyk ma tak dobry wpływ na samopoczucie człowieka. Zamiast wypalić skręta, wrzuca odpowiednią porcję trawki do świeżo upieczonych ciastek. Z tak przygotowanymi wypiekami odwiedza Ziębów i częstuje Włodka ciasteczkiem z marihuaną. Na reakcję Zięby nie trzeba długo czekać. Już po kilku kęsach zdecydowanie poprawia mu się humor. Czy przygoda z trawką zakończy się jedynie na zjedzeniu ciasteczek, a może Roman i Włodek wpadną w szpona nałogu?

>>> "Na Wspólnej" - więcej o serialu

Kilka lat temu w "Na Wspólnej" problemy z narkotykami miała również Karolina (Matylda Damięcka). Kiedy małżeństwo Andrzeja (Tomasz Schimscheiner) i Basi (Grażyna Wolszczak) miało się rozpaść, dziewczyna wdała się w towarzystwo, które poczęstowało ją pewną tabletką. Kilka godzin później córka Brzozowskich trafiła do szpitala na płukanie żołądka.

Trawką lubił się zaciągać także Grzegorz (Leszek Lichota). Syn Włodka i Marii (Bożena Dykiel) wcale nie próbował się z tym jakoś specjalnie ukrywać. Zdarzało się, że młody Zięba palił w mieszkaniu rodziców!

Na Wspólnej po wakacjach 2013 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2013.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na Wspólnej"? Polub nas na Facebooku!

 

{% load polls_tags %}

{% get_poll 6561 request.path %}

Najnowsze