"Na dobre i na złe". Pocałunek Wiktorii i Falkowicza to początek czegoś więcej

2013-06-26 9:25 Ag

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" to jedna najgorętszych serialowych par. Chociaż Wiktoria i Falkowicz nie są razem, to namiętność jaka się między nimi rodzi rozpala wyobraźnię fanów "Na dobre i na złe", którzy z niecierpliwością czekają na romans lekarzy z Leśnej Góry. Czy w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013 Wiktoria i Falkowicz będą razem? Czy pocałunek, który nie doszedł do skutku będzie miał swoją kontynuację?

W ostatnich odcinkach "Na dobre i na złe" przed wakacjami między Wiktorią a Falkowiczem zrobiło się naprawdę gorąco, ale nie udało im się przekroczyć bariery relacji szef- podwładna. Podczas służbowego wyjazdu do Leszna profesor zaprosił Wiki na romantyczny wieczór przy kolacji w swoim pokoju hotelowowym. Intymna atmosfera sprzyjała zbliżeniu. Falkowicz widząc, że Wiktoria przestaje mu się opierać próbował ją pocałować, ale ostatecznie do pocałunku nie doszło.

>>> "Na dobre i na złe". James nie wróci do Hany. Jake Michaels nie zagra już w "Na dobre i na złe"?

Wszyscy widzowie, którzy kibicują Wiktorii i Falkowiczu oraz po cichu marzą, by w Leśnej Górze wybuchł nowy romans muszą uzbroić się w cierpliwość. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013 między Wiktorią a Falkowiczem znów zrobi się gorąco.

>>> "Na dobre i na złe". Lena zostawi Latoszka? Anita Sokołowska w ciąży planuje długi urlop macierzyński

Katarzyna Dąbrowska w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP2 zdradziła, że wątek Wiki i Falkowicza nie kończy się na pocałunku, którego w końcu nie było.

Consalida zdaje sobie bowiem sprawę, że czuje do profesora coś więcej niż zawodową sympatię, a wzajemna fascynacja powoli przeradza się w głębokie uczucie. Tyle tylko, że Wiki wciąż nie może zapomnieć o niechlubnej przeszłości Falkowicza.

- On cały czas ją wkurza i ona nie potrafi mu zaufać. Pocałunek to zapowiedź czegoś więcej. Myślę, że będzie się dużo w tej relacji działo. Ten wątek nie wyczerpał się na pocałunku. W następnym sezonie Falkowicz będzie dalej krążył wokół Wiktorii i to się rozwinie, ale nie będę mówić jak - powiedziała tajemniczo Wiktoria z "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Na dobre i na złe? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 6538 request.path %}

Najnowsze