M jak miłość po wakacjach 2013 nowe odcinki od 2.09.2013, w TVP2.
Janka (Joanna Osyda), która przyjechała do Grabiny specjalnie ze Stanów pojawiła się w 978 odcinku "M jak miłość". Mostowiakowie przez kilka tygodni nie mieli pojęcia, że dziewczyna jest wnuczką Hanny - siostry Lucjana (Witold Pyrkosz). Wkrótce jednak prawda wyszła na jaw. Co więcej krewna Lucka złożyła sprawę w sądzie, a ten uznał, że rodzina Mostowiaków musi zapłacić Jane Buford 300 tysięcy złotych.
>>> "M jak miłość". Artur Barciś nie wstydzi się grać w "M jak miłość"
Co w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2013? - Mamy bardzo bogaty wątek kryminalny, z którego Jane będzie się powoli wygrzebywać. Wyjaśni się, dlaczego walczyła o majątek Mostowiaków w taki, a nie inny sposób. Pojawią się pewne okoliczności łagodzące, więc może nawet część widzów mojej bohaterce trochę wybaczy? - wyznała Osyda w wywiadzie dla magazynu "Tele Świat".
>>> "M jak miłość" - więcej o serialu
Buford przekona się jednak, że pieniądze są niczym w porównaniu ze wsparciem i miłością rodziny, która nie opuszcza Jane w najgorszym momencie jej życia... Janka zostaje napadnięta przez kierowcę tira. Brutalny mężczyzna zaciąga Jankę do przyczepy i dotkliwie ją bije. Niewykluczone, że tirowiec będzie próbował ją zgwałcić. Janka cudem uchodzi z życiem po napadzie. Udaje jej się uciec przed oprawcą.
Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!