"Lekarze" 4 sezon nowe odcinki od niedzieli, 2.03.2014, o godz. 20 w TVN
W rozmowie z SuperExpress.tv Agnieszka Więdłocha zdradza co wydarzy się w nowych odcinkach serialu ''Lekarze''4. - Będzie się działo. Wiele wątków zostanie wyjaśnionych. - tłumaczy aktorka. - Poznamy lekarzy od prywatnej strony - dodaje.
Zobacz: Lekarze 4 sezon. Syn Maksa największą miłością Alicji. 8-miesięczny Bruno jako Kuba Keller podbił serce Magdaleny Różczki
Trzeba przyznać, że to może być ciekawe. Tym bardziej, że w życiu prywatnym Lekarzy 4 będzie gorąco. Kiedy wychodzą z sali operacyjnej emocje biorą górę. Związki, kłótnie i szczere rozmowy są tam na porządku dziennym.
W nowych odcinkach 4 sezonu ''Lekarzy'' Basia postanowi się ustatkować i wzmocnić swój związek z Leonem. Mężczyzna nie będzie przekonany do tego pomysłu. Wygląda na to, że między kochankami dojdzie do spięć. Beata zgodzi się z ojcem. Dziewczyna nie chce żeby tata wylądował z Basią przed ołtarzem.
Przeczytaj: Lekarze 4 sezon. Ślub Leona Jasińskiego? Basia zaciągnie kochanka do ołtarza
- W życiu taty pojawia się kobieta. Dla Beaty to jest bardzo trudne. Ona strasznie kocha swojego ojca i się o niego troszczy. Ona zwyczajnie się o niego martwi. Jest głosem rozsądku dla Leona - zdradza serialowa Beata.
W nowym 4 sezonie serialu "Lekarze" Beata, na przekór konwenansom, będzie chciała udowodnić, że możliwa jest miłość miedzy lekarką a mechanikiem samochodowym. Filip skradł jej serce i przy nim czuje się szczęśliwa, ale nie wszyscy akceptują ten związek.
Najwięcej ''ale'' ma jej ojciec. Leon będzie miał zastrzeżenia do życia miłosnego swojej córki. Mężczyzna nie zaakceptuje nowego wybranka Beaty. Filip szybko zda sobie sprawę, że nie jest idealnym kandydatem na zięcia.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!