"Lekarze" 3 sezon. Olga Rojko zniszczy miłość Alicji i Maksa? Będzie w ciąży z Maksem?

2013-06-30 15:56 Ag

Czy Alicja i Maks będą razem w 3 sezonie serialu "Lekarze"? W "Lekarze" 3 sezon, który już po wakacjach 2013 w TVN w życiu Maks znów pojawia się Olga Rojko (Magdalena Boczarska), lekarka, którą poznał w Somalii i która bardzo się do niego zbliżyła. Co będzie w serialu "Lekarze" 3 sezon? Alicja i Maks przez pewien czas będą razem szczęśliwi, ale wtedy na drodze ich miłości znów stanie Olga!

Olga Rojko z "Lekarzy", inteligentna i piękna lekarka, którą Maks Keller poznał w Afryce namiesza w związku Alicji i Maksa w nowych odcinkach serialu "Lekarze" 3 sezon, które w telewizji TVN już od września 2013. Chociaż Olga ma męża, to bliska relacja jaka połączyła ją z Maksem podczas porwania nie pozwala jej o nim zapomnieć. Olga zaufała Maksowi i bardzo się do niego zbliżyła. Do tego stopnia, że gdy przyszedł czas pożegnania nie chciała się rozstać z Kellerem.

>>> Koniec Lekarzy. Lekarze sezon 2 ostatni odcinek 13. Alicja i Maks wyznają sobie miłość - zdjęcia

"Lekarze" 3 sezon - co się wydarzy? Czy Alicja i Maks będą razem?

Niestety wszyscy fani serialu "Lekarze", którzy po cichu liczą, że w nowych odcinkach Alicja i Maks nareszcie będą szczęśliwi przeżyją spore rozczarowanie. Dorota Chamczyk, producentka serialu "Lekarze" zdradziła dwutygodnikowi "Świat Seriali", że na drodze miłości ulubionej pary lekarzy ze szpitala Copernicus w Toruniu stanie właśnie Olga.

- Jesienią widzowie przekonają się jak mocna jest siła przebaczenia. Czas pokaże, że czy rozsądną Alicję będzie na to stać - powiedziała tajemniczo Dorota Chamczyk.

Olga z "Lekarzy" będzie w ciąży z Maksem?

Czy to oznacza, że Alicja będzie musiała wybaczyć Maksowi zdradę? W "Lekarze" 3 sezon Maks i Olga poniosą konsekwencje decyzji, jakie podjęli w Somalii. Porwanie połączyło bowiem ich losy na zawsze. Oczywiście wszystkie szczegóły nowych odcinków są jeszcze trzymane w tajemnicy, ale na oficjalnej stronie serialu lekarze.tvn.pl ostatnio pojawiło się zdjęcie z planu 3 sezonu, na którym Olga ma dziwnie zaookrąglony brzuch.

LEKARZE - więcej o serialu >>>

W 3 sezonie "Lekarzy" Olga będzie zmuszona walczyć o swoje dobro, stawiać je na pierwszym miejscu, przeciwstawić się każdemu, kto stanie na drodze jej szczęściu. Pojawienie się Olgi w Toruniu wystawi związek Alicji i Maksa na kolejną ciężką próbę, bo spotkanie Kellera i Olgi w Afryce przyniesie konsekwencje, które dotkną całą trójkę!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu LEKARZE? Polub nas na FACEBOOKU!

Najnowsze