Szkoła odcinek 698 - opis, streszczenie: Piłkarz

2019-05-15 8:31
Serial szkoła w TVN
Autor: x-news Serial szkoła w TVN

"Szkoła" odcinek 698 serialu paradokumentalnego w TVN w czwartek 16.05.2019, o godz. 15.30 streszczenie: Ósmoklasistka Pola Rzymowska buntuje się przeciwko matce. Kobieta przestała zajmować się rodziną odkąd jej mąż wyjechał do pracy za granicę. Obarczona odpowiedzialnością za dom i rodzeństwo nastolatka nie radzi sobie z emocjami. Zaczyna być agresywna. Gdy Pola przyprowadza do szkoły młodszego brata, zaniepokojona wychowawczymi wzywa jej matkę.

Licealista Maciek Kostecki jest utalentowanym piłkarzem. Otrzymał wysokie stypendium sportowe. Dumny ojciec planuje odkładać pieniądze dla syna na specjalnym koncie. Tymczasem nastolatek pragnie dysponować nimi samodzielnie. Oszołomiony przypływem gotówki, zaczyna wydawać stypendium na drogie gadżety. Wierzy, że dzięki temu zapewni sobie zainteresowanie ze strony starszych, zamożnych kolegów. Wkrótce środki się kończą. By je odzyskać, Maciek zakłada się, że przejedzie na deskorolce pod maską samochodu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE