Szkoła odcinek 697 - opis, streszczenie: Vlogerka modowa

2019-05-15 8:08
Serial szkoła w TVN
Autor: x-news Serial szkoła w TVN

"Szkoła" odcinek 697 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 15.05.2019, o godz. 15.30 streszczenie: Amanda Kornacka prowadzi vloga modowego. Z jej internetowej działalności nabija się Marika. Okłamuje nastolatkę, że zyska większą popularność, mając stalkera.

Amanda opowiada wszystkim o swoim prześladowcy. Tylko Marika jej nie wierzy. Zmienia jednak zdanie, kiedy widzi, jak uczennicę śledzi Karol Trałka. Próbował pomóc vlogerce i zdemaskować stalkera. Kornacka tego nie potwierdza, więc wszyscy uważają, że jest winny. Chcą go ukarać.

Licealistka Beata Okońska ma nowego partnera. Piotr bardzo troszczy się o młodszą siostrę Zosię. Dziewczyna szantażuje kolejne ukochane brata, wymuszając różne przysługi. On nie zdaje sobie z tego sprawy. Beata spełnia wszystkie zachcianki Zosi, dopóki nie nastolatka prosi o kupno narkotyków. Wówczas Okońska mówi Piotrowi prawdę, ale chłopak jej nie wierzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze