Szkoła odcinek 696 - opis, streszczenie: Pijackie imprezy

2019-05-13 21:05
Serial szkoła w TVN
Autor: x-news Serial szkoła w TVN

"Szkoła" odcinek 696 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 14.05.2019, o godz. 15.30 streszczenie: Maturzystka Zuza Antosik często chodzi na imprezy, podczas których upija się do nieprzytomności. Nie kontroluje tego, co robi. Zachowanie partnerki martwi Michała Rojewicza. Nastolatek chce, żeby ukochana skończyła z alkoholem. Ona jednak upija się z kolegą z klasy Michała.

Następnego dnia Janek okłamuje wszystkich, że ze sobą spali. Zuza jest zrozpaczona, ponieważ nie potrafi stwierdzić, czy tak rzeczywiście było. Uczniowie szkoły podstawowej Wojtek Romaniuk i Oskar Ligocki rywalizują o tę samą dziewczynę.

Dotychczas się przyjaźnili, ale teraz coraz częściej dochodzi między nimi do kłótni. Chcą, żeby Zuzia dokonała wyboru. Nastolatce podoba się, że ma adoratorów. Postanawia wykorzystać sytuację. W zamian za spełnienie jej życzeń, obiecuje randkę każdemu z kolegów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze