Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Ślub w Wadlewie! Kazanowa ujawniła nagranie z kościoła. Fatalna pomyłka na zdjęciu pana młodego - WIDEO

2023-07-06 11:26

Na planie serialu "Pierwsza miłość" nagrany został już ślub w Wadlewie, na który czekają chyba wszyscy we wsi! W miejscowym kościele odbędzie się wyjątkowa ceremonia ślubna, a słowa przysięgi małżeńskiej wypowie para seniorów, Celina (Grażyna Zielińska) i Roman (Lech Dyblik). Zapowiadany od dawna ślub dojdzie do skutku w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023, ale jeszcze przed emisją tego odcinka doszło do fatalnej pomyłki na zdjęciu pana młodego z bliskim przyjacielem! Kulisy ślubu pokazała też Kazanowa, czyli Elżbieta Romanowska w specjalnej relacji. Zobacz WIDEO!

Tak będzie wyglądał ślub Celiny i Romana w nowym sezonie "Pierwszej miłości"

Nowy sezon "Pierwszej miłości" uświetni ślub Celiny i Romana, którzy mimo piętrzących się przeszkód, wreszcie powiedzą "tak" w kościele w Wadlewie. W ostatnich odcinkach "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną narzeczeni dopinali na ostatni guzik przygotowania do ślubu, Celina miała już za sobą wieczór panieński w towarzystwie przyszłej córki, Eweliny (Magdalena Górska) i Emilki (Anna Ilczuk). Tuż przed ślubem Romana dopadł straszny pech i musiał błyskawicznie szukać nowego garnituru.

Już ze zwiastuna "Pierwszej miłości" na nowy sezon wynika, że Roman przed ślubem odbędzie też poważną rozmowę z przyszłym zięciem, Bartkiem (Rafał Kwietniewski), żeby jego także przekonać do ożenku z Eweliną. A jak przebiegnie cała uroczystość ślubna? Czy w kościele w Wadlewie wydarzy się coś, co jeszcze stanie na drodze do szczęścia młodej pary? Z relacji Elżbiety Romanowskiej, serialowej Kazanowej, wynika, że ślubu nikt i nic nie zakłóci, ale będzie sporo się działa. W kościele zjawi się niemal całe Wadlewo, ale wielu gości trudno rozpoznać, bo wcielą się w nich statyści.

Na ślubie Romana i Celiny w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 szczególną rolę odegra Ewelina, jako córka pana młodego, która oficjalnie stanie się także córką jego nowej żony. Ale za kulisami ślubu doszło już do fatalnej pomyłki. Na zdjęciu Romana z przyjacielem Łazankiem (Marek Pyś), podpisano go jakby był ojcem Kingi (Aleksandra Zienkiewicz)  - "Cudowni!☀️ Marek Żukowski oraz Lech Dyblik na planie nowego sezonu serialu Pierwsza Miłość🤗". Fani od razu wyłapali błąd w nazwisku! To przecież Marek Pyś, a nie Marek Żukowski, którego od początku "Pierwszej miłości" gra Maciej Tomaszewski.

Pierwsza miłość. Ślub w Wadlewie! Elżbieta Romanowska ujawniła kto weźmie ślub w nowym sezonie
Najnowsze