Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Oświadczyny Wenerskiego. Komu i gdzie da wyjątkowy pierścionek? - ZWIASTUN

2023-08-22 13:50

Wenerski (Przemysław Sadowski) zaskoczy wszystkich w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość". Wystroi się w garnitur i będzie oczekiwał ukochanej. Zaopatrzy się w pierścionek zaręczynowy, któremu przyjrzy się z uśmiechem. Widać będzie, że to jedna z najlepszych i najważniejszych chwil w jego życiu. Komu i gdzie oświadczy się Jakub Wenerski w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"? Czy padnie na Marysię (Aneta Zając)? Zobacz ZWIASTUN i sprawdź, co już wiadomo.

Wenerski oświadczy się tajemniczej kobiecie. Kim będzie wybranka Jakuba w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Widzowie na pewno zdziwią się, widząc Wenerskiego w garniturze i z pierścionkiem zaręczynowym w ręku. Wiadomo już, że w nowym sezonie "Pierwszej miłości" Jakub postanowi oświadczyć się pewnej kobiecie. Niestety ze zwiastuna, który można zobaczyć poniżej nie wynika, z kim zechce związać się lekarz. Czy padnie na Marysię? Przypomnijmy, że historia uczucia Jakuba i córki Edwarda (Marek Siudym) jest kręta i wyboista. Ostatnio lekarz wcale nie skupiał się na niej, a byłej pacjentce Laurze (Katarzyna Maciąg), o którą "po cichu" walczył z Adamem (Krystian Wieczorek). Pewnym jest, że Biernacki wcale nie odpuści spotykania się z artystką, mimo straty zaufania z jej strony przez zamieszanie z ojcostwem Igi (Waleria Gorobets). 

Wenerski nigdy nie zapomniał o Laurze, próbował odnaleźć miłość w rękach Marysi, ale wokół niej znów zacznie kręcić się Kacper (Damian Kulec). To Dominika (Aneta Zając) odkryje, że lekarz wcale nie zapomniał o Marysi. Czy wreszcie wyzna jej swoje uczucia?

Najważniejsza chwila w życiu Wenerskiego 

W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Wenerski skrzętnie przygotuje się do ważnej chwili. Wystroi się i wyciągnie pierścionek. - Poczekałem na ciebie całe życie, to jeszcze chwilę mogę poczekać - powie przez telefon Wenerski, ale niestety zwiastun nie zdradza, do kogo kieruje te słowa. Jak informowaliśmy, Adam postanowi odezwać się do matki Igi. Może to właśnie o tę kobietę chodzi i to na nią Jakub czekał całe życie? Biernacki wpadnie bowiem na pomysł, że wyjaśni zawiłe sprawy z przeszłości z matką Igi, z którą wplątał się w romans lata temu. Jeśli kobieta pojawiłaby się we Wrocławiu, uczucia Wenerskiego mogłyby odżyć na nowo. Przecież to właśnie o matkę dziewczyny rywalizował z Adamem i stąd wzięła się ich niekończąca się wojna. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze