Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Adam zostawi Laurę dla matki Igi? Paulina pojawi się w życiu Biernackiego i Wenerskiego - ZDJĘCIA

2023-08-21 22:09

W "Pierwszej miłości" po wakacjach pojawi się była kochanka Adama (Krystian Wieczorek) i ukochana Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Chociaż Biernacki zadeklaruje, że chce nadal starać się o względy Laury (Katarzyna Maciąg), tajemnicza Paulina może bardzo namieszać w tel relacji. To przecież właśnie ta kobieta wywołała wielki konflikt między Adamem i Jakubem. Od lat nie umieją się ze sobą dogadać, a jak będzie w przypadku, kiedy w 3642 odcinku "Pierwszej miłości" dawna miłość stanie między nimi raz jeszcze?

"Pierwsza miłość" odcinek 3645 - piątek, 8.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Laura wybaczy Adamowi ukrywanie córki i jego kiepską reakcję na wiadomość, że jednak jest ojcem Igi? W 3645 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach, Adam wcale nie odsunie się od Laury. Wyrządził wiele kłopotów i źle potraktował Igę. Zachował się jak prawdziwy egoista bez uczuć, co wprowadziło Laurę w konsternację. Na szczęście Biernacki opamięta się i spróbuje naprawić swoje błędy. Niebawem w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 podaruje dziewczynie kwiaty i przeprosi za swoje zachowanie. Iga będzie skłonna dogadać się z mężczyzną, chociaż zapewne minie sporo czasu od momentu, w którym mieliby tworzyć rodzinę.

Tymczasem Wenerski w 3645 odcinku "Pierwszej miłości" zatriumfuje. Nie ukryje radości z faktu, że Biernackiemu się nie powodzi i krążą o nim dziwne plotki. Będzie tak podekscytowany złą passą rywala, że w końcu zwróci to uwagę Laury. Zacznie się zastanawiać, co znów dzieje się między mężczyznami. 

Adam skontaktuje się z Pauliną, matką Igi 

W 3645 odcinku "Pierwszej miłości", Adam skontaktuje się z matką Igi. Nie wiadomo jeszcze czy tajemnicza Paulina pojawi się we Wrocławiu, czy też Biernacki porozmawia  z nią telefonicznie. Miłośnik sztuki postanowi naprawić swoje błędy i dogadać się z byłą kochanką. Udowodni tym Laurze, że zmienia swoje zachowanie i próbuje sprostać czoła sytuacji. 

Jaka będzie reakcja matki Igi w momencie, kiedy Adam odezwie się do niej po latach? Przecież to on nie chciał mieć z kochanką nic wspólnego, a potem wypierał się Igi. Jeśli Paulina miałaby się pojawić w jego życiu raz jeszcze, jak by wyglądała jego dalsza relacja z Laurą? Tego dowiemy się już niebawem, z kolejnych odcinków serialu. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Listen on Spreaker.
Najnowsze