Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Nowa miłość zaginionej Doroty. Jako Daria zakocha się w Leszku - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-21 10:54

Zaginiona Dorota (Magdalena Wróbel) nie odzyska pamięci w "Pierwszej miłości" po wakacjach! Przynajmniej jakiś czas będzie żyła w przekonaniu, że jest Darią, a jej nowy ukochany na dobre zajmie jej serce. Tajemniczy Leszek (Bartłomiej Magdziarz) nie spuści kobiety z oczu, będzie proponował kolejne randki i zyska zaufanie "Darii". Nad wszystkim nadal przytrzyma pieczę seniorka Jadwiga (Małgorzata Matuszewska-Knothe), która za nic nie chce zdradzić prawdy i zrobi wszystko, byle Dorota nie przypomniała sobie, kim naprawdę jest. Co powie Artur (Łukasz Płoszajski) na jej nowy romans?

Leszek odmieni życie "Darii" w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" 

Zaginiona Dorota straciła pamięć po wypadku, który spowodowała Nela Lipińska (Paulina Holtz). Już w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości" widzowie obserwowali jej nowe życie u boku emerytki Jadwigi, która cały czas wmawia kobiecie bzdury na temat jej tożsamości. Nazywa ją "Darią" i nie chce zdradzić, że we Wrocławiu szukają jej niemal wszyscy! Artur nigdy nie straci nadziei, że matka Tosi (Zofia Makieła) wróci cała i zdrowa. Trzeba przyznać, że o ile fizycznie Dorota faktycznie czuje się dobrze, tak z jej psychiką są duże problemy. 

Zdradzamy, że afera wokół amnezji Doroty nabierze tempa, a wszystko za sprawą sklepikarza Leszka. Mężczyzna od początku pojawienia się "Darii" na wsi, bardzo interesuje się kobietą. Wydaje się dobry, miły i pomocny. Nie wie o tym, że romansuje z nie tą osobą, za którą ma Darię. Nie domyśla się, że tak naprawdę to Dorota, która ma dziecko, pracę we Wrocławiu i zupełnie inne życie... 

Dorota jako Daria zakocha się z Leszku w nowym sezonie "Pierwszej miłości"

"Daria" coraz śmielej podejdzie do znajomości z Leszkiem. Mężczyzna zabierze ją na kilka randek, w tym do Wrocławia na koncert. Właśnie tam obudzą się w Dorocie wspomnienia, coraz częściej zacznie kojarzyć pewne fakty z przeszłości. To jednak nie oznacza, że szybko sobie wszystko przypomni. Znajomość z Leszkiem w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 przerodzi się w regularny romans. "Daria" nie odepchnie wybranka, który zacznie ją całować. Będzie czekała na każdą chwilę razem, każde spotkanie i rozmowę. Leszek udowodni jej, że bardzo o nią dba. 

Nad wszystkim będzie czujne czuwać Jadwiga, która nie chce, by "Daria" dowiedziała się prawdy. Wolałaby, żeby kobieta została z nią na zawsze i pomagała jej w domu. Wkrótce jednak emerytka popełni błąd, bo wypowie prawdziwe imię "Darii". Czy Dorota wreszcie sobie wszystko przypomni? Jak zareaguje Artur na wieść, że nawiązała romans z Leszkiem? Kogo ostatecznie wybierze kobieta? Tego dowiemy się już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze