Pierwsza miłość po wakacjach 2018. Krystian i Kalina wezmą ślub - ZDJĘCIA

2018-06-11 12:15 Z. Sekuła

Po wakacjach 2018 w serialu "Pierwsza miłość" ziści się marzenie widzów? Wszyscy kibicujący związkowi Kaliny (Magdalena Wieczorek) i Krystiana (Patryk Pniewski) już mogą się cieszyć! W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" wszystko zacznie się między nimi układać. Czy wezmą ślub?

Przed końcem sezonu w serialu "Pierwsza miłość" rozegrały się prawdziwie dantejskie sceny. Krystian ścigał się z czasem, byle tylko zdążyć przed ślubem swojej ukochanej i Witka (Henryk Simon). Musiał wydostać się z pułapki zastawionej na niego przez jej ojca (w czym pomogli mu bliscy, Michał (Wojciech Błach) oraz Piotrek (Michał Mikołajczak)), a następnie pokonać bandę kiboli. W końcu udało mu się przerwać ceremonię i ostatni epizod przed wakacjami 2018 zakończył się romantycznym pocałunkiem z Kaliną.

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Krystian podejmie bardzo ważną decyzję.

Najwyraźniej młody Domański w serialu "Pierwsza miłość" zdecyduje się wziąć przyspieszony ślub. Jak wynika ze zdjęć Kalina pójdzie do ołtarza w tej samej sukni, będzie pomagała jej Ewa (Ewa Gawryluk), a wszystko odbędzie się w skromnym gronie bliskich,.

Po mocnych przeżyciach przyjdzie czas na spokój i sielankę. Córka Krystiana i jego ukochanej też zdecydowanie na to zasługuje!

Najnowsze