Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3802: Załamanie Laury. Związek z Biernackim to pomyłka - ZDJĘCIA

2024-04-15 14:40

W 3802 odcinku "Pierwszej miłości" rozwinie się koszmar Laury (Katarzyna Maciąg)! Zamieszkanie z Adamem (Krystian Wieczorek) i zaufanie mu, pomimo tak wielkiego wahania, to na pewno dobry pomysł? Niestety okaże się, że nie bardzo, a z Biernackiego będą wychodziły coraz to gorsze demony! W 3802 odcinku "Pierwszej miłości" para zacznie kłócić się praktycznie o wszystko, a już jeden szczegół nie spodoba się Adamowi na tyle, że będzie gotowy rozpętać prawdziwe piekło. Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3802 - wtorek, 23.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Laura załamie się w 3802 odcinku "Pierwszej miłości". Wspólne mieszkanie z Adamem wcale nie będzie takie proste. Artystka długo wahała się, czy w ogóle podjąć takie kroki, bo przecież z Biernackim różnie bywało. Udowodnił nie raz, że czasem nie umie utrzymać nerwów na wodzy i tym bardziej ugryźć się w język. Laura w końcu da szansę tej relacji, by weszła na kolejny etap. Wspólne mieszkania okaże się jednak udręką... To początek końca u Laury i Adama?

W 3802 odcinku "Pierwszej miłości" partnerzy będą kłócić się właściwie o wszystko. Najmniejsza pierdoła spowoduje nerwy. Niestety ogromną kością niezgody między Laurą a Adamem okaże się jej pies... Ukochany pupil artystki, delikatnie mówić, nie przypadnie doktorowi do gustu. Biernacki będzie zły, że pies panoszy się po domu, brudzi i zakłóca jego spokój. 

Laura rozstanie się z Biernackim? Incydent z psem to już przesada

Na domiar złego, w 3802 odcinku "Pierwszej miłości" piesek Laury doprowadzi do pewnego incydentu, który do reszty rozsierdzi doktora. Wyjdzie jego prawdziwa twarz? Laura nie będzie wiedziała, co ma robić. Przecież chciała popchnąć ten związek do przodu, zaufać, że lekarz jednak jest dobrą osobą, z którą można budować przyszłość. Bardzo się zawiedzie, a kto wie, co przyniesie przyszłość...

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3808: Nowy biznes Filipa z Julitą i Borysem. Wenerski wyłoży sporą sumkę na zachciankę syna? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Basia wyzna Kacprowi miłość! Kalina trafi do więzienia i straci dziecko
Najnowsze