Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3808: Nowy biznes Filipa z Julitą i Borysem! Wenerski wyłoży sporą sumkę na zachciankę syna? - ZDJĘCIA

2024-05-02 11:18

W 3808 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się nowy pomysł na biznes! Tym razem Filip (Dominik Smaruj) i Julita (Dagmara Bryzek) da się skusić ambitnym planom Borysa (Patryk Cebulski)? Były asystent Grażyny (Grażyna Wolszczak) wpadnie na pomysł handlu suplementami diety. Do tego potrzebna jest dobra reklama, odpowiedni zespół i oczywiście niemałe pieniądze. W 3808 odcinku "Pierwszej miłości" to Filip miałby zorganizować pokaźną sumkę od ojca lekarza. Co powie Wenerski (Przemysław Sadowski) na nowe wymysły syna i jego znajomych?

"Pierwsza miłość" odcinek 3808 - czwartek, 2.05.2024, o godz. 18 w Polsacie

W 3808 odcinku "Pierwszej miłości" Filip i Julita zainteresują się nowym pomysłem Borysa na biznes. Były asystent Grażyny zdążył już udowodnić, że jest cwany, umie grać nieczysto i nie ma większych skrupułów, by oszukiwać ludzi. Julita również nie może pochwalić się nienaganną opinią, a jej romanse, wyskoki i przekręty, trudno policzyć. Nic dziwnego, że ta dwójka zainteresowała się sobą nawzajem i może nawet poczują do siebie coś więcej? 

Tylko Filip w 3808 odcinku "Pierwszej miłości" naprawdę zechce zmienić coś w swoim życiu, a opowiadanie Borysa o ciekawym pomyśle na biznes, popchnie go do działania. Borys spotka się ze znajomymi w "Barbarianie", gdzie przedstawi rewelacyjną, jego zdaniem, ofertę współpracy. Dokładnie chodzi o wprowadzenie na rynek nowych suplementów, które miałyby dawać obietnicę poprawy jakości zdrowia i życia. Czy to prawda? To inna kwestia, która Borysa raczej nie zainteresuje. Chłopak chciałaby dorobić się pieniędzy, ale wie dobrze, iż samemu będzie mu trudno wszystko zaplanować. 

Biznes z suplementami, zresztą jak każdy inny, wymaga wkładu finansowego, dobrego marketingu, zaufanego zespołu i zaangażowania. Problem polega jednak na tym, że trójka znajomych nie posiada takich pieniędzy, które przydałyby się do rozkręcenia całego przedsięwzięcia. Co innego Jakub Wenerski, który od zajmuje się ratowaniem ludzkiego życia, wiele lat zdobywał rzetelną medyczną wiedzę i dorobił się dzięki niej majątku. 

Jakub Wenerski opłaci nowy biznes Filipa, Julity i Borysa?

To właśnie do ojca w 3808 odcinku "Pierwszej miłości" zgłosi się Filip. To jedyna osoba, która miałaby środki na to, by opłacić przedsięwzięcie z suplementami. Kiedy Jakub usłyszy o pomysłach syna, mina od razu mu zrzednie. Nie będzie zachwycony handlem suplementami, tym bardziej nie posiadając w tym temacie za dużej wiedzy. Filip spróbuje przekonać ojca do pomocy, ale Jakub zauważy, że chłopak pakuje się w spore kłopoty. Nie dopuści do tego, by Julita z Borysem wykorzystali jego syna? To się wkrótce okaże.

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Basia wyzna Kacprowi miłość! Kalina trafi do więzienia i straci dziecko
Najnowsze