Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3800: Dramatyczne podejrzenia Teresy! Ostra wymiana zdań o zdradzie Janka - ZDJĘCIA

2024-04-19 22:14

Teresa (Ewa Skibińska), matka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), jako pierwsza zauważy, że w małżeństwie jej córki zacznie dziać się coś naprawdę niepokojącego. Janek (Maciej Mikołajczyk) i Kinga z każdym dniem zaczną się co raz bardziej od siebie oddalać, co od razu rzuci się w oczy Teresie. Zięć w 3800 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się dla niej obiektem podejrzeń, gdy będzie wychodzić na osobiste spotkania ze znajomą z pracy, Lilką (Sylwia Sokołowska). Od niewinnych imprez firmowych, po seanse filmowe sytuacja w domu będzie robić się coraz bardziej napięta. Teresa zacznie podejrzewać męża swojej córki o niewierność! Postanowi skonfrontować się z Kingą i wyznać jej w 3800 odcinku "Pierwszej miłości" wszystkie swoje obawy. Jej reakcja będzie bardzo zaskakująca! Koniecznie zostańcie do końca i obejrzyjcie naszą GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Pierwsza miłość" odcinek 3800 - piątek, 19.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Już w 3800 odcinku "Pierwszej miłości" Teresa postanowi poważnie porozmawiać ze swoją córką na temat jej małżeństwa. Podczas nieobecności Janka, ponieważ ten w tym czasie będzie bawić się na imprezie firmowej w towarzystwie seksownej Lilki, matka Kingi zasugeruje jej, że powinna zacząć bardziej dbać o swoje małżeństwo. W przeciwnym razie będzie mogła się z nim pożegnać. Teresa wprost wyzna Kindze, że nie ufa Jankowi i jeśli ta nie zmieni swojego podejścia, jej mąż z całą pewnością pójdzie w tango z inną kobietą. 

Znudzona Kinga, która w 3800 odcinku "Pierwszej miłości" ewidentnie będzie chciała się zrelaksować, nie będzie miała w planach słuchać wywodów własnej matki. Skrytykuje ją i powie, by ta nie mierzyła wszystkich swoją miarą. Kinga ma do Janka pełne zaufanie i kompletnie nie będzie w stanie uwierzyć w to, że jej ukochany byłby w stanie wyrządzić jej tak ogromną krzywdę. 

Być może Kinga nie powinna jednak podchodzić do tematu tak lekceważąco? W końcu jej mąż w tym czasie będzie świetnie bawić się na imprezie firmowej w towarzystwie przepięknej Lilki, która ewidentnie chciałaby być dla Janka kimś więcej, niż tylko koleżanką z pracy. Mężczyzna w 3800 odcinku "Pierwszej miłości" spędzi z nią bardzo miły wieczór, a po imprezie firmowej odwiedzie ją do mieszkania. Pod blokiem Lilki wydarzy się jednak coś przerażającego i Janek zostanie pobity przez pijanego, obcego faceta, który jak się później okaże będzie doskonale znał Lilkę. W jakie tarapaty wpadnie mąż Kingi i czy wyzna prawdę swojej żonie, gdy wróci do domu? 

Teresa po tej sytuacji w 3800 odcinku "Pierwszej miłości" nabierze jeszcze większych podejrzeń, co do swojego zięcia i od tego momentu zacznie mu się bacznie przyglądać. Czy matka Kingi przyciągnie do życia jej córki małżeńskie problemy? Być może Kinga rzeczywiście powinna się zastanowić, czy aby przypadkiem w ich życiu nie pojawiła się osoba, która może bardzo namieszać w jej małżeństwie?

Najnowsze