Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3799: Marysia przechytrzy Basię! Przyprowadzi lekarza, który wykryje kłamstwa pielęgniarki - ZDJĘCIA

2024-04-19 9:29

Już w 3799 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) w końcu przechytrzy Basię (Anna Jarosik)! Narzeczona Kacpra (Damian Kulec) wpadnie na pomysł, co zrobić, by zbliżyć się do swojego ukochanego, a tym samym przypomnieć pielęgniarce, że to ona jest narzeczoną Nowaczyka, a nie odwrotnie! Marysia w 3799 odcinku "Pierwszej miłości" w trakcie rozmowy z lekarzem wpadnie na pomysł sprawdzenia Basi. Poprosi go zatem, by zbadał Kacpra i sprawdził, jakie leki podaje mu Basia! Czy Marysi uda się przy pomocy niezależnego lekarza zrealizować plan i dowieść kłamstwa i intrygę Basi? Zobaczcie sami!

"Pierwsza miłość" odcinek 3799 - czwartek, 18.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Załamana Marysia w 3799 odcinku "Pierwszej miłości" spotka się z lekarzem, który wcześniej zajmował się leczeniem Kacpra, jej narzeczonego. Ich rozmowa otworzy oczy Domańskiej, ponieważ lekarz okaże się być szczerze zdumiony tym, że Kacper wciąż sobie o niej nie przypomniał. Co więcej, powie, że jeszcze w całej medycznej karierze nie zdarzył mu się taki przypadek, jednak później oficjalnie stwierdzi, że każdy pacjent jest indywidualny i właśnie tak należy do niego podchodzić. 

Marysia w 3799 odcinku "Pierwszej miłości" nie da jednak za wygraną i zacznie zastanawiać się, dlaczego Kacprowi wciąż nie wróciła pamięć. Od jego przebudzenia ze śpiączki minął ponad tydzień, a mężczyzna wciąż nie będzie jej pamiętać. Czy Marysia zrozumie, że Basia może maczać w tym palce? Domańska w końcu oprzytomnieje i zacznie działać! 

W 3799 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia postanowi walczyć o Kacpra i tym samym utrzeć nosa przebiegłej pielęgniarce. Domańska wpadnie na pomysł zaaranżowania spotkania niezależnego lekarza z Kacprem. Z racji, że mężczyzna przebywa obecnie w domu swojej babci Barbary (Ewa Florczak) Domańska będzie musiała uzyskać zgodę na taką wizytę od kobiety, co może okazać się trudnym zadaniem, zważywszy na ich relację. 

Czy spisek Basi w 3799 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw? Lekarz wysłany do Kacpra przez Marysię będzie miał za zadanie sprawdzić, jakie leki przyjmuje Kacper i czy przypadkiem pielęgniarka nie działa na niekorzyść, jeśli chodzi o powrót jego pamięci i wspomnień z Marysią. Komu, jak komu, ale to właśnie Basi najbardziej zależy na tym, aby Nowaczyk już nigdy nie wrócił do swojego starego życia, dlatego kobieta usilnie robi wszystko, by ten żył w przekonaniu, że to ona była, jest i będzie miłością jego życia. 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Basia wyzna Kacprowi miłość! Kalina trafi do więzienia i straci dziecko
Listen on Spreaker.
Najnowsze