Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3798: Kalina skazana na 10 lat więzienia? Taki wyrok grozi matce Marlenki! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2024-04-17 9:43

Kalina (Magdalena Wieczorek) w 3798 odcinku "Pierwszej miłości" usłyszy wyrok? Wrobiona przez Oliwkę (Anastazja Małocha) matka Marlenki (Amelia i Emilia Baranowskie) może spędzić w więzieniu nawet 10 lat, jeśli nie będzie w stanie wytłumaczyć się ze znalezionych w jej samochodzie narkotyków. Czy Kalina najbliższe lata spędzi za kratami, a Marlenką w pełni zaopiekuje się Krystian (Patryk Pniewski), biologiczny ojciec dziewczyny? To wszystko może niestety okazać się prawdą, jeśli Kalina w 3798 odcinku "Pierwszej miłości" nie usłyszy od swojego prawnika żadnych pocieszających wieści. Zobacz ZWIASTUN z tych scen z serialu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3798 - środa, 17.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Kalina, matka Marlenki, która właśnie walczy o przetrwanie w więziennej celi w 3798 odcinku "Pierwszej miłości" usłyszy od swojego prawnika, ile lat może spędzić w więzieniu, jeśli sąd uzna ją za winną. Przypomnijmy, że przez dobrze zaplanowaną intrygę Oliwki, była żona Krystiana wylądowała w więzieniu, a wszystko po to, by mężczyzna mógł w pełni prawnie zaopiekować się ich córką z poprzedniego małżeństwa. Niezadowolny Krystian, wcześniej w żaden sposób nie mógł dogadać się z Kaliną w kwestii opieki nad Marlenką, dlatego też postanowił złożyć sprawę do sądu o prawa rodzicielskie nad małoletnią.

Jego mroczna przeszłość oraz bardzo słaba relacja z Marlenką nie zapowiadała jednak, by mężczyzna miał jakiekolwiek szanse na wygranie rozprawy, dlatego też była dziewczyna Krystiana, Oliwka postanowiła mu w tym pomóc i podłożyła Kalinie narkotyki! Jej zdaniem tylko w ten sposób ona i Krystian mogliby na nowo się związać i być może nawet wspólnie wychować malutką Marlenkę. Załamana Kalina w 3798 odcinku "Pierwszej miłości" wciąż będzie przebywać w więzieniu nie znając swojej najbliższej przyszłości. O tym czy wyjdzie na wolność zadecyduje najbliższa rozprawa, a konkretnie jej wynik. Zrozpaczona matka Marlenki nie usłyszy jednak od swojego prawnika dobrych wieści…

Sytuacja, w jakiej znalazła się Kalina okaże się naprawdę kiepska! Była żona Krystiana może spędzić w więzieniu nawet 10 lat za posiadanie narkotyków. Jeśli sprawa nie rozwiąże się po jej myśli, to wszystko skończy się dla niej tragicznie. W 3798 odcinku "Pierwszej miłości" prawnik poinformuje ją o powadze sytuacji, jednak Kalina do samego końca będzie wierzyć, że lada dzień wyjdzie na wolność. W końcu doskonale wie, że ktoś ją wrabia, nie jest jeszcze tylko pewna, kto za tym wszystkim stoi, choć z pewnością się domyśla! 

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Basia wyzna Kacprowi miłość! Kalina trafi do więzienia i straci dziecko
Listen on Spreaker.
Najnowsze