Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3797: Krystian i Oliwka znowu razem! Ten namiętny pocałunek zaskoczy wszystkich

2024-04-16 11:53

W 3797 odcinku "Pierwszej miłości" fani serialu będą mieli po raz kolejny śledzić miłosne losy Krystiana (Patryk Pniewski) i Oliwki (Anastazja Małocha)! Otóż para wróci do siebie i postanowi na nowo posklejać swój związek. Być może teraz los będzie im bardziej sprzyjać? Szczególnie, że w 3797 odcinku "Pierwszej miłości" w ich mieszkaniu pojawi się również Marlenka (Amelia i Emilia Baranowskie), córka Krystiana i Kaliny (Magdalena Wieczorek) z poprzedniego małżeństwa. Obecnie młody ojciec toczy batalię sądową o prawa rodzicielskie nad córką. Czy jeśli wygra, stworzy z Oliwką i małą Marlenką prawdziwy, rodzinny dom? I czy aby na pewno takie będą jego marzenia? Zobaczcie sami!

"Pierwsza miłość" odcinek 3797 - wtorek, 16.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Krystian i Oliwka w 3797 odcinku "Pierwszej miłości" wrócą do siebie! Być może parę ponownie połączy miłość lub nienawiść do Kaliny, jedno jest pewne! Tak całują się tylko prawdziwie zakochani. Gdy Oliwka wróci do mieszkania, w którym najprawdopodobniej mieszka już z byłym mężem Kaliny, przywita go bardzo namiętnym pocałunkiem, który zostanie przez niego odwzajemniony. Krystian uprzedzi Oliwkę tylko, by nie rozmawiali zbyt głośno, ponieważ w mieszkaniu jest już z nimi Marlenka. 

w 3797 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian dopnie swego i Marlenka zajdzie się pod jego opieką! Wszystko przez intrygę Oliwki, która podrzuciła Kalinie narkotyki, przez które ta obecnie znalazła się w więzieniu. Oczarowany Oliwką Krystian nie będzie miał jednak zielonego pojęcia, że za tym wszystkim stoi jego obecna dziewczyna. Oliwka okłamie Krystiana i nie przyzna mu się, że tak naprawdę to ona podrzuciła Kalinie narkotyki.

Opieka nad Marlenką przerośnie Krystiana w 3797 odcinku "Pierwszej miłości". Dziewczynka z minuty na minutę coraz bardziej będzie tęsknić za swoją mamą, a bezradny Krystian nie będzie w stanie jej pomóc. Mężczyzna zrozumie, że jego obecność jest dla Marlenki niewystarczająca, a rozłąka z matką bardzo źle na nią wpływa. Mimo trudnych początków, Krystian ma szansę ułożyć sobie na nowo życie, ponownie u boku Oliwki. Dziewczyna wciąż jest w nim szaleńczo zakochana i z pewnością zrobi dla niego wszystko. 

Krystian w 3797 odcinku "Pierwszej miłości" odwzajemni uczucia Oliwki i da dziewczynie kolejną szansę! Czy ich związek przetrwa próbę czasu? Co stanie się z ich relacją, gdy kłamstwa i intrygi Oliwki wyjdą na jaw? Na ten moment wszyscy podejrzewają Krystiana w związku ze sprawą Kaliny. W końcu to on zażywał narkotyki i posiadał w mieszkaniu tego typu substancje. Co zrobi Krystian, gdy wreszcie dowie się, kto tak naprawdę stoi za wrobieniem Kaliny?

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Basia wyzna Kacprowi miłość! Kalina trafi do więzienia i straci dziecko
Najnowsze