Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3796: Kacper przypomni sobie o zaręczynach z Marysią! Wszystko dzięki rozmowie z Grażyną!

2024-04-15 22:27

Kacper (Damian Kulec) w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" w końcu przypomni sobie, kim tak naprawdę jest w jego życiu Marysia (Aneta Zając)? Zaraz po niespodziewanym spotkaniu z Grażyną (Grażyna Wolszczak), do którego Basia (Anna Jarosik) z całych sił będzie starać się nie dopuścić, na jaw wyjdą fakty o życiu Kacpra i Marysi! Nowaczyk w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" usłyszy od Grażyny o własnych zaręczynach z Marysią i zacznie układać sobie w głowie wszystkie fakty! Jak na tę sytuację zareaguje podstępna pielęgniarka, która przerazi się, że straci Kacpra na zawsze? Zrobi się nieprzyjemnie!

"Pierwsza miłość" odcinek 3796 - poniedziałek, 15.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Kacper wreszcie przypomni sobie o zaręczynach z Marysią? Grażyna mu w tym pomoże! Już w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" ukochana Michała (Wojciech Błach) niespodziewanie zjawi się w domu babci Kacpra, Barbary (Ewa Florczak), ponieważ będzie pilnie potrzebować podpisów doktora Nowaczyka. Niechętna na spotkanie Basia w pierwszej chwili nie będzie chciała wpuścić jej do środka, jednak po dłuższych namowach Grażyny, w końcu pozwoli jej zobaczyć się z Kacprem. 

Rozmowa Grażyny z Nowaczykiem w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie jednak kompletnie szła po jej myśli. Kobieta zorientuje się, że Kacper naprawdę wciąż niczego nie pamięta, a co gorsza jest nastawiony przeciwko niej! Nowaczyk od razu wyrzuci Grażynie, że chciała pozbyć go jego udziałów i wyrzucić z kliniki, jednak kobieta zdawać się będzie niczego nie rozumieć. W końcu ona i Kacper już dawno zakopali topór wojenny, co tylko jest jasnym sygnałem, że ktoś tutaj zaczął bardzo manipulować prawdą. 

Kacper przypomni sobie o zaręczynach z Marysią! Co na to Basia?

Rozmowa Kacpra i Grażyny będzie przełomowa, gdy kobieta w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" wspomni Kacprowi o jego oficjalnych zaręczonych z Marysią, podczas których właśnie podali sobie ręce na zgodę. Zdezorientowany Kacper nie będzie rozumiał wypowiedzianych przez Grażynę słów, jednak powtórzy je zaraz za nią i z pewnością je zapamięta. - "Zaręczyny z Marysią?" - wymamrocze. W tej samej chwili przestraszona Basia wkroczy do akcji i siłą wygoni Grażynę z domu! 

Basia od razu  w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie konfabulować wmawiając Kacprowi, że to co mówiła przed chwilą Grażyna to bzdury oraz część ukartowanego przez nich planu! Mężczyzna po spotkaniu z Grażyną będzie jeszcze bardziej skołowany, jednak powoli zacznie rozumieć, co tak naprawdę dzieje się dookoła niego. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kacper nie przypomni sobie Marysi przez spisek Basi! Powrót żony Kulasa do Wadlewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze