Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3796: Emilka zatrudni do pracy siostrę Marysi! Dominika ukryje przed nią wielki sekret

2024-04-15 14:32

Emilka (Anna Ilczuk) za namową swojej najlepszej przyjaciółki, Marysi (Aneta Zając) zaproponuje pracę jej niesfornej siostrze. Dominika (Aneta Zając) zmotywowana słowami Marysi podejmie się szukania pracy i tym oto sposobem w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" zwróci się z prośbą o zatrudnienie do Emilki, jej zdaniem prawdziwej kobiety sukcesu! Ukochana Bartka (Rafał Kwietniewski) nie będzie w stanie odmówić pomocy i zaproponuje Dominice staż u siebie w fabryce! Ta decyzja okaże się jednak tragiczna w skutkach! Jaki sekret w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" ukryje Dominika i dlaczego tak naprawdę zdecyduje się znaleźć pracę? Zobaczcie sami!

"Pierwsza miłość" odcinek 3796 - poniedziałek, 15.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Zbuntowana i pewna siebie Dominika podejmie się szukania pracy w 3796 odcinku "Pierwszej miłości". Wszystko dzięki szczerej rozmowie ze swoją siostrą Marysią, która zmotywuje ją do odnalezienia na siebie jakiegoś zawodowego planu. Zdesperowany Edward (Marek Siudym) odwiedzi Marysię w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" i poprosi, by ta wpłynęła jakoś na Dominikę, która jego zdaniem kompletnie nie potrafi ogarnąć swojego życia. Kobieta zgodzi się z nią porozmawiać, jednak po dłuższym namyśle zacznie tego bardzo żałować…

Marysia zrozumie, że nie powinna udzielać Dominice żadnych rad, szczególnie gdy w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie telefon od Emilki z informacją, że jej siostra skontaktowała się z nią w sprawie pracy. Marysia nie chcąc przysparzać problemów Emilce, zacznie obawiać się, że Dominika z pewnością dostarczy jej samych nieprzyjemności lub w ogóle poważnych problemów. Uspokojona przez Emilkę odetchnie z ulgą, gdy ta jasno zaznaczy, że potraktuje Dominikę w pełni profesjonalnie i nie da jej fory ze względu na ich przyjaźń. 

Dominika zacznie pracę w Fabryce Emilki! Czy to początek kłopotów?

Uradowana Dominika w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się u Emilki jeszcze tego samego dnia z prezentacją na temat kosmetyków. Co prawda, przygotowaną przez sztuczną inteligencję, jednak pewności siebie oraz zaangażowania nie będzie można jej odmówić. Emilka zaskoczona postawą Dominiki postanowi dać jej szansę i zatrudni ją u siebie w fabryce. Ten ruch okaże się jednak bardzo ryzykowny, szczególnie, że w następnych odcinkach "Pierwszej miłości" na jaw wyjdzie ogromny sekret Dominiki. Inni pracownicy fabryki w Wadlewie zaczną się jej bacznie przyglądać i odkryją, że siostra Marysi nie jest tą osobą, za którą się podaje!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kacper nie przypomni sobie Marysi przez spisek Basi! Powrót żony Kulasa do Wadlewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze