Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3796: Basia wyzna Kacprowi miłość! Jego związek z Marysią to już przeszłość?

2024-04-15 12:46

W 3796 odcinku „Pierwszej miłości” Basia (Anna Jarosik) w końcu przełamie wszelkie granice strachu i wyzna Kacprowi (Damian Kulec) miłość! Zaraz po wyjściu Grażyny (Grażyna Wolszczak), pewna siebie pielęgniarka postawi wszystko na jedną kartę i powie narzeczonemu Marysi (Aneta Zając), że go kocha. Zdesperowana Basia zrobi wszystko, by na nowo odzyskać dawną miłość, nawet jeśli to miałoby wiązać się z wymyśleniem wielu różnych kłamstw! Czy Kacper w 3796 odcinku „Pierwszej miłości” zadłuży się w Basi i będzie wierzyć w każde jej słowo? Być może Nowaczyk znowu się w niej zakocha?

"Pierwsza miłość" odcinek 3796 - poniedziałek, 15.04.2024, o godz. 18 w Polsacie

Już w 3796 odcinku „Pierwszej miłości” dojdzie do przełomowego momentu w relacji Kacpra i Basi, która mimo wszystko wciąż zdaje się być jednostronna. Zdesperowana i pewna siebie pielęgniarka będzie wszystkim utrudniać dostęp do Kacpra, co szczególnie widoczne będzie, gdy do drzwi zapuka Grażyna. Kobieta przyniesie medyczne dokumenty dla Kacpra do podpisu, jednak Basia nie będzie chciała wpuścić jej do środka. Jej zachowanie będzie dla Grażyny co najmniej dziwne, ale prawda jest taka, że gorąco zrobi się dopiero później! Gdy tylko Grażyna wyjdzie z domu Nowaczyka, Basia wyzna mu miłość!

W 3796 odcinku „Pierwszej miłości” pewna swoich uczuć pielęgniarka zdecyduje się na radykalny krok i powie Kacprowi, że go kocha! Przypomnijmy, że Basia odkąd jest w towarzystwie Nowaczyka i troskliwie się nim opiekuje, z jej ust, co chwila padają słowa pełne namiętności i ciepła, jednak wyznania miłości do tej pory fani serialu jeszcze usłyszeć nie mogli. Czy Basia tym wyznaniem zdobędzie ponownie serce Kacpra? Czy mężczyzna nie będzie w stanie już nigdy wrócić myślami do swoich dawnych wspomnień, a tym samym do tego, że miłością jego życia jest Marysia?

Zdezorientowany Kacper w 3796 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie rozumiał, co tak naprawdę dzieje się dookoła niego. Mężczyzna cały czas dostaje sprzeczne informacje, co nie będzie sprzyjać do jego powrotu do zdrowia, a tym samym powrotu pamięci. Dopóki Kacper nie pamięta swojego życia, podstępna Basia będzie lawirować i manifestować rzeczywistość, jakiej nie ma. Czy Marysia dowie się o wyznaniu miłosnym Basi w kierunku jej narzeczonego? Tego dowiemy się już lada dzień! 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kacper nie przypomni sobie Marysi przez spisek Basi! Powrót żony Kulasa do Wadlewa
Najnowsze