Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3776: Zdrada Romana! Celina podsłucha rozmowę męża i wyjdzie na jaw jego romans - ZDJĘCIA

2024-02-28 8:47

Będzie zdrada w 3776 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Celina (Grażyna Zielińska) stanie się świadkiem bardzo podejrzanej rozmowy Romana (Lech Dyblik) z tajemniczą Rozalią. Mężczyzna umówi się telefonicznie na spotkanie, ale nie przewidzi, że sprawa zaraz się wyda! Zaszokowana Celina na pewno nie przewidzi takiego obrotu sprawy w swoim związku. W 3776 odcinku "Pierwszej miłości" będzie przekonana, że Roman ją zdradza, że to koniec miłości. Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3776 - piątek, 15.03.2024, o godz. 18 w Polsacie

Celina nie wyjdzie z szoku, kiedy w 3776 odcinku "Pierwszej miłości" odkryje zdradę męża! Kiedy podsłucha rozmowę Romana z pewną kobietą, wszystko wyda się jasne. Miłość Celiny i Romana rozkwitała powoli, ale ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani przysięgali sobie miłość i wierność i wydawało się, iż czeka ich świetlana przyszłość. Oczywiście, los nie był dla nich aż tak łaskawy, bo przecież dużo w ich życiu namieszała Ewelina (Magdalena Górska), zamieszanie z Bartkiem (Rafał Miedzianowski), wypadek i kilka innych spraw. Zdrady nikt się jednak nie spodziewa, bo przecież Roman i Celina uchodzą za udany związek. Jak więc dojdzie do tego, że seniorka zyska niemal pewność, iż ukochany jest niewierny?

Otóż, w 3776 odcinku "Pierwszej miłości" Celina z ukrycia podsłucha rozmowę męża z tajemniczą Rozalią. Nie zna nikogo o takim imieniu, więc schowana za rogiem usłyszy słowa męża, który umówi się z podejrzaną kobietą na spotkanie. Celina od razu się zdenerwuje, że to zdrada! 

W całą sprawę wtrąci się Śmiałek (Paweł Okoński), który jest specem od knucia i spiskowania. Przyjrzy się zachowaniu przyjaciela i obieca Celinie, że poważnie zbada całą sytuację. Pytanie tylko, co tak naprawdę ma na sumieniu senior... Zdradzamy, że wytłumaczenia Romana będą dość logiczne, a Rozalia okaże się niekoniecznie kochanką mężczyzny... Czas pokaże, co jeszcze wydarzy się w Wadlewie. Tam wiele rzeczy jest możliwych. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3769: Akcja ratunkowa Białego. Anka, Iga, Filip i Julita odnajdą Kamila żywego? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Dominika dopadnie babcię Kacpra! Makabryczny wypadek Piotrka i Arka
Listen on Spreaker.
Najnowsze