Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3774: Matka Igi odkryje chorobę Wenerskiego. Jakub nie da rady więcej operować - ZDJĘCIA

2024-02-28 19:47

To matka Igi (Waleria Gorobets) w 3774 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zwróci Jakubowi Wenerskiemu (Przemysław Sadowski) uwagę, że powinien wziąć się za swoje zdrowie. Salowa Paulina (Jowita Budnik) będzie miała sporo racji, a dalsza kariera Jakuba stanie pod znakiem zapytania. Sprawna ręka to podstawa w jego zawodzie, a on zauważy pewne duże komplikacje. W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" powinien odpocząć, zmierzyć się z komplikacjami, a nie dalej uczestniczyć w operacjach i życiu kliniki. On jednak nie dopuści do siebie opcji, że mógłby stracić fach w rękach.

"Pierwsza miłość" odcinek 3774 - piątek, 15.03.2024, o godz. 18 w Polsacie

W 3774 odcinku "Pierwszej miłości" Wenerski będzie już wiedział, że coś jest nie tak. Zdrowy rozsądek podpowie, że w jego organizmie zaszły niepokojące zmiany, że powinien jak najszybciej się zbadać i przyjrzeć zdrowiu. On jednak uda nieustraszonego, chociaż w głębi siebie poczuje ogromne przerażenie. Co w przypadku, kiedy to straciłby możliwość wykonywania ukochanego zawodu? To byciu lekarzem poświęcił tyle lat, nie odnalazłby się w innym zawodzie... 

Niestety sytuacja ze zdrowiem Jakuba w 3774 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie wydawała się łatwa. Nawet matka Igi szczerze porozmawia z lekarzem i spróbuje nakłonić go do wnikliwych badań. Przecież jeszcze nic nie jest przesądzone... Mimo wszystko Wenerskiego przerazi widmo utraty zdrowia oraz możliwości dalszej pracy w zawodzie. Zacznie wypierać problemy. 

Jakub nie poradzi sobie z operacją Kacpra 

Jeśli jednak Jakub szybko czegoś ze sobą nie zrobi, może być bardzo źle. Odkąd Kacper (Damian Kulec) trafi do We-Med, a Jakub przystąpi do ratowania Nowaczyka, zaczną się poważne problemy. Wenerski źle przeprowadzi zabieg, bo w ogóle nie powinien trzymać w ręku skalpela! Potem zacznie się obarczać za stan Kacpra... Sprawy zajdą za daleko, bo przecież Jakub nie może operować niesprawny, nawet mimo tego, że całym sobą wyprze problem. 

Czy lekarz posłucha Pauliny i faktycznie zdiagnozuje chorobę? Jak poważna okaże się prawda? To wszystko wyjdzie na jaw już niebawem, w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości".

Pierwsza miłość. Dominika dopadnie babcię Kacpra! Makabryczny wypadek Piotrka i Arka
Listen on Spreaker.
Najnowsze