Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3713: Kinga przejdzie operację rekonstrukcji piersi. Małgosia i Marysia dadzą jej nowe życie

2023-11-29 8:58

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) w 3713 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie już po operacji rekonstrukcji piersi. Przebyty nowotwór wiele ją nauczy, a pokonanie choroby da jej siłę i wiarę w siebie. Jednak do pełni szczęścia, ukochana Janka (Maciej Mikołajczyk) potrzebuje zmiany fizycznej, którą zafundują jej Marysia (Aneta Zając) z Małgosią (Ewa Rodart). W 3713 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga dostanie drugie życie, nowy wygląd i będzie szczęśliwa jak nigdy. To jednak nie koniec dużych zmian w jej życiu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3713 - środa, 14.12.2023, o godz. 18 w Polsacie

Kinga zdecyduje się na operację rekonstrukcji piersi. W 3713 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już po zabiegu, który zorganizują Marysia i Małgosia. Oczywiście, operacja odbędzie się w We-Med, a nowe piersi spowodują, że Kinga poczuje się o wiele lepiej w swoim ciele. Przypomnijmy, że kobieta stoczyła dużą bitwę z nowotworem, musiała przyjmować chemię, przejść szereg zabiegów, wypadły jej włosy i zdecydowała się na perukę. Zdecydowała się także na mastektomię, ale potem dość trudno jej było zaakceptować nową siebie. Janek i synowie cały czas wspierali Kingę w walce z chorobą, a wkrótce w "Pierwszej miłości" przyjdzie czas na zrobienie czegoś tylko dla siebie, dla swojego samopoczucia i samoakceptacji. 

Dlatego Marysia i Małgosia ugadają się w sprawie organizacji operacji rekonstrukcji piersi dla Kingi w We-Med. Kobieta z chęcią skorzysta z takiej szansy, a Janek ją wesprze. W 3713 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że zabieg się udał, wszystko poszło pomyślnie, a Kinga może się cieszyć nowym biustem i nowym wyglądem. To nie koniec zmian, bo niebawem kobieta zaprezentuje się także w nowej, krótkiej fryzurze. Włosy będą odrastać, a ona poczuje się o wiele lepiej. 

Kłopoty u Kingi i Janka 

Niestety dobre wiadomości nie przysłonią kłopotów, które czekają na Kingę i Janka. Niebawem w "Pierwszej miłości" do ich życia zawita Gabi (Julia Karpińska), córka Janka. Zjawi się u nich w mieszkaniu po latach, a dziennikarz będzie bardzo zaskoczony nagłym pojawieniem się dziewczyny, która skłóci się z matką. Kinga i Janek będą musieli zająć się Gabi, a przecież kobieta powinna skupić się na odpoczynku i dojściu do siebie po operacji. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Oskar załatwi Krystiana! Romans Wenerskiego i Julity nie skończy się tak szybko
Listen on Spreaker.
Najnowsze