Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3711: Oto córka Janka. Gabi zjawi się u niego i Kingi po kilkunastu latach - ZDJĘCIA

2023-11-27 10:02

Szok w 3711 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Do drzwi mieszkania Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Janka (Maciej Mikołajczyk) zapuka córka dziennikarza! Tajemnicza Gabi (Julia Karpińska) poda się za dziecko Janka i przyzna, że nie widzieli się całe lata, a wiele się przez ten czas zadziało. Wszyscy doznają szoku, bo przecież mężczyzna nie wspominał o córce. Kinga wraz z ukochanym w 3711 odcinku "Pierwszej miłości" wysłuchają, co ma do powiedzenia Gabi, która otworzy się przed ojcem i jego partnerką. Wyjdą na jaw kolejne fakty z życia dziewczyny.

"Pierwsza miłość" odcinek 3711 - środa, 13.12.2023, o godz. 18 w Polsacie

Tego nikt się nie spodziewa! W 3711 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pod drzwiami Żukowskich pojawi się Gabi, córka Janka. Dziewczyna zaskoczy wszystkich, bo przyjdzie do ojca bez zapowiedzi, a przecież nie widzieli się całe lata. Dziennikarz nie bardzo wspominał o dziecku, dotąd był tak zajęty walką o zdrowie i wygraną z nowotworem piersi ukochanej, że nie zajmował się niczym innym. Gabi zaszokuje wszystkich, w tym wciąż dochodzącą do siebie Kingę. Widać będzie, że dziewczyna nie pojawiła się u ojca przez przypadek. Niebawem wyjaśnią się kolejne fakty z jej życia. 

Córka Janka skłóci się z matką, a on nie będzie wiedział, co robić

Pojawienie się Gabi w życiu Janka w 3711 odcinku "Pierwszej miłości" wywoła lawinę zdarzeń. Szybko wyjdzie na jaw, że dziewczyna skłóciła się z matką i nie chce póki co z nią mieszkać. Chciałaby zatrzymać się u ojca, z którym nie miała kontaktu przez lata. Mężczyzna znajdzie się w trudnej sytuacji, bo z jednej strony odczuje odpowiedzialność i chęć pomocy, z drugiej jednak, córka to właściwie obca osoba i nic o niej nie wie! Jej pojawienie się zbiegnie się w czasie z planowaną operacją Kingi, która zdecyduje się na rekonstrukcję piersi. Kolejna operacja i pobyt w szpitalu spowodują nową lawinę stresu, a Janek nie będzie wiedział, co robić. 

Wkrótce w "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że Gani faktycznie jakiś czas zatrzyma się u Janka. Dziewczynę bardzo zainteresuje temat operacji Kingi i stąd kobieta wyczuje, że córka Janka nie czuje się dobrze w swoim ciele. Co jeszcze przyniesie szokujące pojawienie się Gabi w życiu Kingi i Janka? Na to pytanie poznamy odpowiedzi już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót ojca Marysi i Dominiki! Julita zostanie kochanką Jakuba Wenerskiego
Listen on Spreaker.
Najnowsze