Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3630: Kinga po chemioterapii ukryje się przed Jankiem w hotelu. Będzie podejrzewał ją o romans z Arturem - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-05-30 9:10

W 3630 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), która choruje na raka piersi i przejdzie kolejny cykl chemioterapii, nie odważy się przyznać Jankowi (Maciej Mikołajczyk) jak jest z nią źle. Niestety po chemii Kinga zauważy niepokojące objawy choroby, wypadanie włosów i będzie przerażona tym,co jeszcze ją czeka. Wsparcia poszuka u Artura (Łukasz Płoszajski), który w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" przyjedzie do byłej żony do hotelu. Pełen obaw Janek przyciśnie Marysię (Aneta Zając) w sprawie dziwnego zachowania Kingi. Gdy stanie w drzwiach pokoju hotelowego i otworzy mu Artur, zacznie podejrzewać żonę o romans. Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" z tymi scenami.

"Pierwsza miłość" odcinek 3630 - wtorek, 30.05.2023, o godz. 18 w Polsacie

Choroba Kingi w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" wkroczy w kolejną fazę. W tajemnicy przed rodziną i mężem Jankiem zgłosi się na chemioterapię, ale będzie tak słaba, że za nic w świecie nie będzie chciała wrócić do domu. Chora na raka piersi Kinga uzna, że potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby przyznać się bliskim, że zaczęła już walkę o życie. Podczas pobytu w hotelu Kinga z przerażeniem zauważy znaczną ilość wypadniętych włosów. W jednej chwili zrozumie, że tak trudny dla niej moment wyznania prawdy o chorobie zbliża się wielkimi krokami i jest już nieunikniony.

Jedyną osobą, którą w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" chora Kinga do siebie dopuści będzie były mąż, Artur. Właśnie Kulczycki będzie przy niej w chwili załamania, gdy nie będzie wiedziała w jaki sposób zawiadomić Janka i synów, że śmierć zajrzała jej w oczy. Spotkanie Kingi i Artura w hotelu będzie miało zaskakujący finał, kiedy nagle zjawi się tam także Janek!

Mąż Kingi w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" przeżyje wstrząs na widok ukochanej w łóżku, obok której będzie Artur. - To nie jest to, co myślisz... - zacznie się pokrętnie tłumaczyć Kulczycki. Skruszona Kinga spojrzy na Janka ze łzami w oczach. - Wszystkiego się mogłem spodziewać, ale to?! - zarzuci żonie. Stanie się dla niego jasne, że Kinga zdradziła go z Arturem, że były mąż poświęcił jej więcej czasu niż on ostatnio mógł. Tym samym potwierdzą się słowa Teresy (Ewa Skibińska), która w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" ostrzeże Janka, żeby zajął się Kingą, bo to może się źle dla niego skończyć.

Oskarżenia o zdradę w 3630 odcinku "Pierwszej miłości" popchną Kingę do wyznania Jankowi prawdy o chorobie.

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Najnowsze