Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3599: Wenerski wpuści Adama na minę. Specjalnie namiesza w jego planach u Laury - ZDJĘCIA

2023-04-03 13:44

W 3599 odcinku "Pierwszej miłości" Wenerski (Przemysław Sadowski) zauważy, że Adam (Krystian Wieczorek) bardzo zainteresował się Laurą (Katarzyna Maciąg). Jakub przeprowadzi z mężczyzną rozmowę i postara dowiedzieć się, jakie ma zamiary względem artystki. Adam w 3599 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie świadomy, że lekarz wcale tak dobrze nie życzy mu w zdobyciu pięknej kobiety. Wenerski poczuje zazdrość, że miłośnik sztuki może zawrócić w głowie Laurze, a on pójdzie w zapomnienie.

"Pierwsza miłość" odcinek 3599 - środa, 12.04.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3599 odcinku "Pierwszej miłości" Jakub spróbuje wybadać, jakie plany ma Adam względem Laury. Miłośnik sztuki pozna matkę Anki (Anna Pentz) podczas lotu z Londynu do Warszawy. Od razu nawiążą nić porozumienia, a artystka stwierdzi, że da nieznajomemu swój numer, bo przecież potrzebuje zmian w swoim życiu. Uczucia do lekarza specjalnie stłumiła, bo wie, że nie powinna zabierać się za Wenerskiego. On jednak dziwnie zareaguje, kiedy w 3599 odcinku "Pierwszej miłości" spotka Adama. Okaże się, że mężczyźnie udało się umówić z Laurą, ale spotkanie nie pójdzie po jego myśli...

Nie jest tajemnicą, że Laura poczuje duże wahania przed randką z Adamem. Nie będzie pewna, czy powinna skorzystać z propozycji i zbliżać się z mężczyzną. Do spotkania zachęci ją Marta (Honorata Witańska), która poczuje, że kuzynce należy się wsparcie. Spotkanie Laury i Adama nie pójdzie jednak zgodnie z planem, a mężczyzna mocno się rozczaruje, bo artystka bardzo mu się spodoba. 

Wenerski ukryje przed Adamem prawdziwe intencje względem Laury w 3599 odcinku "Pierwszej miłości"

Jakub nie przyzna się przed Adamem, że słuchanie o nieudanym spotkaniu z Laurą sprawia mu satysfakcję... Lekarz wcale nie zachwyci się pomysłem, że artystka miałaby ułożyć sobie życie z miłośnikiem sztuki. Szkoda tylko, że Adam nie odkryje prawdziwych uczuć Wenerskiego i pomyśli, że mężczyzna jest po jego stronie. Lekarz sam nie może być z Laurą, ale nie pożyczy jej szczęścia z Adamem. To jednak nie oznacza, że nowo poznany mężczyzna podda się w walce o piękną matkę Anki.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita w ciąży z Filipem! Rozwód Kacpra i Weroniki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze