Krystian Wieczorek w nowej roli!

Krystian Wieczorek w Pierwszej miłości. Grał Andrzeja Budzyńskiego w M jak miłość, teraz będzie artystą Adamem i kochankiem Laury - ZDJĘCIA

2023-03-24 10:20

Dobrze znany z "M jak miłość" Krystian Wieczorek, teraz zagra w hicie Polsatu! Chodzi o nową rolę aktora w serialu "Pierwsza miłość", gdzie widzowie pierwszy raz zobaczą go już na początku kwietnia! Wcieli się w rolę Adama, przystojnego, nieco tajemniczego i uwodzicielskiego artysty, którego Laura (Katarzyna Maciąg) pozna podczas podróży z Londynu. Czy Adam z "Pierwszej miłości" będzie się sporo różnił od Andrzeja Budzyńskiego z "M jak miłość"? Zdradzamy szczegóły nowego wcielenia Krystiana Wieczorka!

Andrzej z "M jak miłość" w nowej roli Adama w "Pierwszej miłości"! Będzie miał coś wspólnego z Budzyńskim? 

Widzowie "M jak miłość" uwielbiają serialowego Andrzeja, wyważonego i dobrego prawnika, męża Magdy (Anna Mucha). Budzyńscy to jedna z ulubionych par spośród wszystkich wątków w hicie TVP2. Teraz Krystian Wieczorek pokaże się w dobrze znanym serialu Polsatu "Pierwsza miłość". To nie jego pierwsza styczność ze stacją, bo przecież aktor pojawił się m.in. w produkcji "Komisarz Mama", jako mąż głównej bohaterki. Teraz widzowie będą mogli śledzić losy jego i Laury w "Pierwszej miłości", bo to właśnie w wątku matki Anki (Anna Pentz) pojawi się Wieczorek. 

Kim będzie Adam, nowy kochanek Laury z "Pierwszej miłości"?

Adam pojawi się w życiu Laury w 3594 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja 4.04.2023) podczas powrotu z Anglii od córki. Artystka wyjedzie w odwiedziny do Anki, a w drodze powrotnej bardzo miło spędzi czas w towarzystwie miłośnika sztuki Adama. Lot upłynie im zaskakująco szybko, oboje bowiem zachłysną się wspólnymi tematami i od razu będzie widać, że pojawia się między nimi chemia. Laura w 3594 odcinku "Pierwszej miłości" nieco się zawaha czy kontynuować znajomość, ale ostatecznie przypomni sobie rozmowę z Martą (Honorata Witańska), której obieca, że da sobie szansę na nowe uczucie. Laura przekaże więc swój numer telefonu Adamowi i tak narodzi się nowa znajomość. 

Nie da się ukryć, że przystojny mężczyzna zrobi wielkie wrażenie na Laurze, a wspólne zainteresowania i podobne poglądy spowodują, że oboje zechcą się lepiej poznać. Może w ten sposób kobieta raz na zawsze zapomni o sprawie z Wenerskim (Przemysław Sadowski), z którym doszło do zbliżenia, chociaż w ogóle nie powinno się to stać. Na szczęście los postawi na drodze matki Anki Adama. Zdradzamy, że miłośnik sztuki z "Pierwszej miłości" będzie się sporo różnił od serialowego prawnika Andrzeja z "M jak miłość". Warto zobaczyć Krystiana Wieczorka w nowej roli, bo może zaskoczyć! 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Rodzina Artura i Doroty się rozpadnie? Tajny układ Ewy z Michałem
Najnowsze