Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3581: Bartek po śmierci Marcina będzie w zmowie z jego kochanką! Okłamią Emilkę w sprawie ciąży - ZDJĘCIA

2023-03-07 9:26

W 3581 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) wciąż nie dojdzie do siebie po śmierci Marcina (Przemysław Cypryański). Do tego dojdzie niewyobrażalny ból, który zada jej kochanka zmarłego męża, będąca w ciąży Alicja (Magdalena Szczepanek). Zaraz po pogrzebie Marcina pogrążona w żałobie Emilka uzna, że musi dowiedzieć się od Alicji czyje dziecko urodzi, czy to Marcin jest ojcem. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości w 3581 odcinku "Pierwszej miłości" pojedzie do Alicji do szpitala. Ale Bartek (Rafał Kwietniewski) ją ubiegnie. Były mąż Emilki poprosi ciężarną kochankę Marcina, by kłamała dla dobra wszystkich. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3581 - czwartek, 16.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Po pogrzebie Marcina w 3581 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka znajdzie w sobie resztki siły, by jeszcze raz porozmawiać z ciężarną Alicją o swoim zmarłym mężu. Dla niej najważniejsze będzie usłyszeć od byłej dziewczyny Marcina odpowiedzi na dręczące ją pytania, czy to z nim zaszła w ciążę, czy ukochany okłamywał ją od momentu ich ślubu, że z Alicją już nic go nie łączy. Ciężarna strażaczka przy grobie Marcina na cmentarzu nie odważy się powiedzieć Emilce całej prawdy. Wspomni tylko o tym, że zostanie matką, ale w ciąży pojawią się pewne komplikacje.

Dlatego Alicja w 3581 odcinku "Pierwszej miłości" trafi do szpitala, gdzie jeszcze przed spotkaniem z Emilką, odwiedzi ją Bartek. Były mąż wdowy po Marcinie w tym trudnym czasie będzie dla niej ogromnym wsparciem. To właśnie Bartkowi zrozpaczona Emilka będzie się wypłakiwała po stracie ukochanego, po wkroczeniu do jej życia ciężarnej Alicji i odkryciu, że jej krótkie małżeństwo było jednym wielkim kłamstwem. Bartek zda sobie sprawę jak bolesnym ciosem będzie dla Emilki ciąża Alicji, świadomość tego, że inna kobieta urodzi dziecko zmarłego Marcina.

Ze względu na nią w 3581 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się u Alicji w szpitalu, prosząc, żeby okłamała Emilkę w sprawie ciąży, nie mówiła jej kto jest prawdziwym ojcem dziecka. Miedzianowski zacznie się martwić jak załamana śmiercią męża Emilka zareaguje na wiadomość, że Alicja nosi pod sercem jego dziecko. Tragiczne wydarzenia, nagła strata ukochanego popchną Emilkę do desperackiej decyzji o wyjeździe nie tylko z Wadlewa, ale także z kraju.

Kilka dni po rozmowie z Alicją, w 3587 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka spakuje się i będzie już gotowa na wyjazd na drugi koniec świata, do Australii. Marian Śmiałek (Paweł Okoński) poprosi Bartka, by powstrzymał jego córkę przed tym szaleństwem. Ale czy Bartek zdoła sprawić, że Emilka zostanie w miejscu, które już zawsze będzie naznaczone śmiercią ukochanego Marcina?

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Tragiczny pożar w Wadlewie! Wśród ofiar Celina i Marcin
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze