Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3574: Śmierć Celiny po strasznym pożarze w Wadlewie! Emilka i Śmiałek dostaną tragiczne wieści - ZDJĘCIA

2023-02-22 21:29

Śmierć Celiny (Grażyna Zielińska) zaskoczy wszystkich w 3574 odcinku "Pierwszej miłości"! Kobieta zostanie przewieziona do szpitala, po śmiercionośnym pożarze, który rozpęta się w Wadlewie. Marcin (Przemysław Cypryański) i OSP zrobią wszystko, by uratować mieszkańców i ich dorobki życia, ale nie przewidzą najgorszego. W 3574 odcinku "Pierwszej miłości" lekarze zawalczą o życie Celiny, ale niestety okaże się, że nie ma już dla niej ratunku... Emilka (Anna Ilczuk), która będzie czuwać przy Marcinie, usłyszy tragiczne wieści.

"Pierwsza miłość" odcinek 3574 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 18 w Polsacie

Celina umrze w 3574 odcinku "Pierwszej miłości". Ta śmierć wstrząśnie mieszkańcami Wadlewa, bo nic nie zapowie tragedii. Wręcz przeciwnie, seniorka zaczęła układać sobie życia i otworzyła się na miłość do Romana (Lech Dyblik), ojca Eweliny (Magdalena Górska). Od dawna kręcili się wokół siebie, próbowali jakoś porozumieć, ale potrzebny był czas, aby uczucie się rozwinęło. Teraz już wiadomo, że wszelki plany i marzenia Celiny wyparują raz na zawsze, bo kobieta zginie w 3574 odcinku "Pierwszej miłości" w pożarze, który zniszczy wszystko. 

Śmierć Celiny w 3574 odcinku "Pierwszej miłości". Jak do tego dojdzie?

Pożar w Wadlewie zacznie się jeszcze w 3573 odcinku "Pierwszej miłości". Syreny alarmowe zawyją, a strażacy z OSP ruszą do akcji. Szybko wyjdzie na jaw, że płonie dom Celiny, a kobieta potrzebuje natychmiastowej pomocy. Do akcji włączy się oczywiście Marcin, który niebawem wraz z Emilką zamieszka na stałe w Wadlewie i będzie szkolił strażaków. Ci zrobią wszystko, by pomóc kobiecie, wyniosą ją z płonącego budynku, a potem karetka zawiezie ranną do szpitala. w 3574 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już wiadomo, że nie tylko Celina ucierpiała w pożarze. Lekarze zawalczą także o życie ukochanego Emilki, a ona i Śmiałek (Paweł Okoński) nie opuszczą korytarza szpitalnego, dopóki nie dowiedzą się czegoś o stanie zdrowia poszkodowanych. 

Strażak przeżyje niebezpieczną akcję ratowniczą, ale niestety Emilki i Śmiałka nie ominie tragiczna, smutna wiadomość. Celina odejdzie na zawsze w 3574 odcinku "Pierwszej miłości", a specjalistom nie uda się uratować jej życia. To smutna wiadomość dla fanów wątku seniorki. Warto zaznaczyć, że Grażyna Zielińska wcielała się w rolę Celiny Płaczkowskiej od początku istnienia serialu "Pierwsza miłość", czyli od 2004 r. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Milka nie żyje! Piotrek wyleci z policji i wpadnie w objęcia Marty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze