Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3570: Wspaniała wiadomość u Emilki i Marcina. Wreszcie spełnią swoje marzenie - ZDJĘCIA

2023-02-17 12:50

Ale wiadomość u Emilki (Anna Ilczuk) i Marcina (Przemysław Cypryański). W 3570 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ogłoszą Śmiałkowi (Paweł Okoński) wspaniałe wieści. Nie planowali tak dużej zmiany w życiu, ale strażak pomyśli, że to najwyższa pora na podjęcie ważnych, życiowych decyzji. Są z Emilką zgodni i zakochani, więc dlaczego nie pójść krok do przodu? Niebawem w "Pierwszej miłości" czeka ich prawdziwa rewolucja, zmiana, na którą nie do końca są gotowi. Emilka rozpromieni się ze szczęścia i radości. Ale to będzie tylko cisza przed burzą.

"Pierwsza miłość" odcinek 3570 - czwartek, 29.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3570 odcinku "Pierwszej miłości" zapadnie ważna decyzja w życiu Emilki i Marcina. Para wiele przeszła, a nawet na jakiś czas się rozstała, ale to uświadomiło im, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz ich związek kwitnie i coraz więcej czasu spędzą w Wadlewie, rodzinnej wsi córki Śmiałka, gdzie czuje się najlepiej. Właśnie ta kwestia zacznie nurtować kobietę, bo okaże się, że we Wrocławiu nie umie się do końca odnaleźć. Emilka z przyjemnością zaobserwuje zaangażowanie Marcina w budowę OSP i naukę chętnych mieszkańców do pracy w straży. Śmiałek też dołoży swoje przysłowiowe "trzy grosze", a Emilka zobaczy, że ojciec wreszcie odczuwa cel w życiu po śmierci ukochanej Anny (Agnieszka Suchora). To ją niezmiernie ucieszy. 

Wspaniała nowina u Emilki i Marcina w 3570 odcinku "Pierwszej miłości"

Marcin zrozumie, że ukochana idealnie odnajduje się w Wadlewie, to jest jej miejsce na ziemi i powinna tam zostać. Dlatego sprawi jej ogromną radość propozycją zamieszkania w Wadlewie na stałe! Już w 3570 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka i Marcin zaczną zmieniać swoje dotychczasowe plany, zdecydują się na opuszczenie Wrocławia i budowę domu na wsi! Radosną nowiną pochwalą się przed Śmiałkiem, który do granic możliwości ucieszy się z tej decyzji. Mina mu jednak zrzednie, kiedy córka obwieści, że chcieliby z Marcinem się budować i nie będą zawsze mieszkać w domu rodzinnym. Ta wiadomość nie spodoba się Marianowi, który pomyśli, że Emilka i strażak zamieszkają z nim na stałe. 

Córka Śmiałka i Marcin zaczną planować wspólną przyszłość. W 3570 odcinku "Pierwszej miłości" zapadnie ostateczna decyzja co od przeprowadzki, a Emilka będzie się cieszyć jak nigdy. Strażak jeszcze mocniej zaangażuje się w działania OSP i stwierdzi, że bez problemu poradzi sobie na wsi jeśli chodzi o pracę. przed nimi całkiem nowy etap związku i życia. 

Niestety to tylko cisza przed burzą. Niedługo w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" szczęście Emilki i Marcina legnie w gruzach, gdy okaże się, że jego była dziewczyna jest w ciąży.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze