Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Była Marcina w ciąży! Emilka dowie się, że mąż będzie miał dziecko z Alicją - ZDJĘCIA

2023-02-04 12:51

Ta ciąża w serialu "Pierwsza miłość" wywróci życie Emilki (Anna Ilczuk) i Marcina (Przemysław Cypryański) do góry nogami. Dopiero co zakochani wzięli ślub, odzyskali spokój po koszmarnych przejściach związanych z procesem psychopaty Mateusza (Lesław Żurek), a już w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" wiosną 2023 spadnie na nich "radosna" nowina o dziecku Marcina i Alicji (Magdalena Szczepanek). Dla Emilki, która nie może zostać matka, wiadomość o ciąży byłej kochanki Marcina będzie bolesnym ciosem. Czy ich małżeństwo przetrwa tak ciężką próbę? Sprawdź, co już wiadomo.

Czy ciąża Alicji w serialu "Pierwsza miłość" zniszczy małżeństwo Emilki i Marcina?

Ciąża Alicji w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" spadnie na Emilkę i Marcina w chwili, gdy małżonkowie uwierzą, że nic złego już nie może ich spotkać, że najgorsze mają już za sobą. Niestety przeszłość Marcina da o sobie znać. Romans ze strażaczką Alicją, która podstępem odebrała go Emilce, wcale nie będzie skończony. Mimo, że Marcin tak naprawdę nigdy nie kochał Alicji, odszedł od niej na długo przed tym, gdy usłyszał o porwaniu Emilki przez psychopatę Mateusza, to okaże się, że spędził z nią brzemienną w skutki noc.

Lada moment Alicja w ciąży wróci do "Pierwszej miłości" i wywoła prawdziwe trzęsienie ziemi w życiu Marcina oraz Emilki. Jej pojawienie się zburzy plany na przyszłość małżonków, którzy myśleli o nowym domu. Powiększenie rodziny w przypadku Emilki i Marcina nie wchodzi jednak w grę, bo ona  nie może mieć dzieci i zostać matką. Z byłym mężem Bartkiem (Rafał Kwietniewski) miała tylko adoptowanego, dorosłego syna Mirka i już dawno straciła nadzieję, że kiedyś urodzi własne dziecko.

Jak grom z jasnego nieba w "Pierwszej miłości" wiosną spadnie na Emilkę nowina, że Marcin zostanie ojcem, że Alicja urodzi mu dziecko, które już na zawsze ich ze sobą połączy. Wstrząśnięta ciążą byłej kochanki Marcina będzie musiała podjąć decyzję co dalej z ich małżeństwem.

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Najnowsze