Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Kinga chora na raka! Nie powie Jankowi o chorobie. Tragiczna śmierć w Wadlewie

2023-02-03 9:39

Dramatyczny zwrot w serialu "Pierwsza miłość". Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zachoruje na raka, a choroba spadnie na Żukowską tak niespodziewanie, że początkowo nie będzie chciała nikomu się przyznać, że walczy z nowotworem. O tym, że Kinga będzie chora początkowo w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" nie będą wiedzieli ani jej mąż Janek (Maciej Mikołajczyk), ani synowie, a nawet najbliższe przyjaciółki: Marysia (Aneta Zając), Emilka (Anna Ilczuk) i Marta (Honorata Witańska). Co będzie z Kingą? Czy leczenie da jej szansę na pokonanie raka? Poznaj szczegóły!

Choroba Kingi z "Pierwszej miłości" skończy się śmiercią? Co będzie z Kingą?

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" wiosną 2023 upłyną pod znakiem dramatycznych zdarzeń w życiu wielu bohaterów! Jedną z postaci, którą czekają tragiczne przeżycie będzie Kinga Żukowska, do niedawna szczęśliwa, spełniona żona Janka, matka wkraczającego w dorosłość Tomka (Oskar Wojechowski) i nastoletniego Maćka (Joachim Olko). Spokój Kingi, którą ostatnio martwiły tylko problemy z Tomkiem, zburzy wstrząsająca diagnoza, że jest chora na raka. Niestety nowotwór u Kingi będzie dawał bardzo niepokojące objawy i rozwijał się w zastraszającym tempie.

Początkowo śmiertelnie chora Kinga w "Pierwszej miłości" będzie próbowała sama się z tym uporać, nie chcąc obciążać męża i synów koszmarem, który przechodzi. O chorobie nie powie także przyjaciółkom. W wiosennych odcinkach "Pierwszej miłości" Marysia będzie bowiem budowała nową rodzinę z Jakubem Wenerskim (Przemysław Sadowski) i Julką (Dąbrówka Kruk).

Wkrótce w "Pierwszej miłości" Emilka sama zmierzy się w potężnym ciosem od losu, gdy dowie się, że jej mąż Marcin (Przemysław Cypryański) będzie miał dziecko z byłą kochanką Alicją (Magdalena Szczepanek). A w życiu Marty (Honorata Witańska), która upora się już z traumą po porwaniu przez psychola Mateusza (Lesław Żurek), pojawi się ułożony Adrian (Piotr Mróz). Przy nim Marta powoli spróbuje otworzyć się znowu na mężczyzn.

Chora na raka Kinga w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" od marca dość szybko zrozumie, że potrzebuje wsparcia Janka oraz przyjaciółek. Bo inaczej nie wygra walki z ciężką chorobą.

Jakby nie dość było dramatów, w "Pierwszej miłości" wiosną 2023 w Wadlewie wybuchnie pożar. Niestety nie wszyscy przeżyją. Będą ofiary śmiertelne!

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Najnowsze