Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3523: Kacper odwiedzi Izabelę w szpitalu, ale to się źle skończy. Zobaczy matkę w najgorszym stanie - ZDJĘCIA

2022-12-09 8:42

W 3523 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do przełomu! Kacper (Damian Kulec) wreszcie odwiedzi matkę Izabelę (Olga Bończyk) po próbie samobójczej w szpitalu. Lekarz nie może się pogodzić z faktem, co nawyprawiała podła kryminalistka, która postrzeliła Michała (Wojciech Błach) i wylądowała za kratami, a potem w skutek prześladowania w więzieniu, spróbuje odebrać sobie życie. W końcu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" uda się namówić Nowaczyka, by poszedł spotkać się z matką. Izabela zagra dobrą i stęsknioną, mocno przytuli syna do siebie, ale on będzie myślami gdzie indziej. Kacper zobaczy matkę w okropnym stanie, a to nie koniec.

"Pierwsza miłość" odcinek 3523 - czwartek, 22.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Kacper nie może pogodzić się z tym, co nawyprawiała jego matka. To ona rozkręciła całą aferę z oszustem syna i Marysi (Aneta Zając), którzy przez dłuższy czas uważali, że są przyrodnim rodzeństwem. Izabela robiła wszystko, byle tylko Kacper pozostał w związku z Weroniką (Dominika Kryszczyńska), która zaszła w ciążę i straciła dziecko. Wtedy też pojawiła się intryga, a Izabela namawiała dziewczynę syna do kłamstwa. W końcu miarka się przebrała, kiedy w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości" Izabela postrzeliła Michała, którym teraz opiekuje się Marysia. Kobieta trafiła za kraty, ale nawet w więzieniu sprawiała kłopoty. Nie pomógł fakt, że jedna ze współosadzonych gnębiła kobietę, a świadkiem okrutnych wydarzeń stała się Ewelina (Magdalena Górska). W końcu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" Zygmunt (Zbigniew Stryj) namówi syna na odwiedziny w szpitalu u matki po jej próbie samobójczej. Mimo zła, które wyrządziła, należy się jej wsparcie. To, że postrzeliła Domańskiego, nie uprawniało podłej więźniarki do niszczenia jej w więzieniu. 

Kacper odwiedzi Izabelę w szpitalu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości"

Mimo wszystkiego co zaszło, Izabeli bardzo zależy na synu, więc za namową Zygmunta młody lekarz stawi się w placówce, a nawet okaże matce wsparcie. Od razu będzie jednak widać, że myślami jest gdzieś indziej. Wszystko przez incydent z Marysią, która dowie się, że lekarz znajduje się w złym stanie, jest mu źle po aferze z Weroniką i Samuelem (Gamou Fall), z którym kobieta weszła w romans. Marysia pojawi się u Nowaczyka w jednym z nadchodzących odcinków "Pierwszej miłości", spróbuje go pocieszyć, ale Kacper się zagalopuje i zbytnio zbliży do kobiety. Podczas wizyty u matki w szpitalu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" będzie myślał tylko o tym, jak odkręcić tę sytuację. Nie ukryje też nerwów i stresu, jaki towarzyszy mu w rozmowie z matką manipulantką, która wyrządziła mnóstwo szkód, w tym zdradzała Zygmunta. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia uderzy Kacpra! Sensacja na procesie psychola Mateusza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany