Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3523: Kacper odwiedzi Izabelę w szpitalu, ale to się źle skończy. Zobaczy matkę w najgorszym stanie - ZDJĘCIA

2022-12-09 8:42

W 3523 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do przełomu! Kacper (Damian Kulec) wreszcie odwiedzi matkę Izabelę (Olga Bończyk) po próbie samobójczej w szpitalu. Lekarz nie może się pogodzić z faktem, co nawyprawiała podła kryminalistka, która postrzeliła Michała (Wojciech Błach) i wylądowała za kratami, a potem w skutek prześladowania w więzieniu, spróbuje odebrać sobie życie. W końcu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" uda się namówić Nowaczyka, by poszedł spotkać się z matką. Izabela zagra dobrą i stęsknioną, mocno przytuli syna do siebie, ale on będzie myślami gdzie indziej. Kacper zobaczy matkę w okropnym stanie, a to nie koniec.

"Pierwsza miłość" odcinek 3523 - czwartek, 22.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

Kacper nie może pogodzić się z tym, co nawyprawiała jego matka. To ona rozkręciła całą aferę z oszustem syna i Marysi (Aneta Zając), którzy przez dłuższy czas uważali, że są przyrodnim rodzeństwem. Izabela robiła wszystko, byle tylko Kacper pozostał w związku z Weroniką (Dominika Kryszczyńska), która zaszła w ciążę i straciła dziecko. Wtedy też pojawiła się intryga, a Izabela namawiała dziewczynę syna do kłamstwa. W końcu miarka się przebrała, kiedy w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości" Izabela postrzeliła Michała, którym teraz opiekuje się Marysia. Kobieta trafiła za kraty, ale nawet w więzieniu sprawiała kłopoty. Nie pomógł fakt, że jedna ze współosadzonych gnębiła kobietę, a świadkiem okrutnych wydarzeń stała się Ewelina (Magdalena Górska). W końcu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" Zygmunt (Zbigniew Stryj) namówi syna na odwiedziny w szpitalu u matki po jej próbie samobójczej. Mimo zła, które wyrządziła, należy się jej wsparcie. To, że postrzeliła Domańskiego, nie uprawniało podłej więźniarki do niszczenia jej w więzieniu. 

Kacper odwiedzi Izabelę w szpitalu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości"

Mimo wszystkiego co zaszło, Izabeli bardzo zależy na synu, więc za namową Zygmunta młody lekarz stawi się w placówce, a nawet okaże matce wsparcie. Od razu będzie jednak widać, że myślami jest gdzieś indziej. Wszystko przez incydent z Marysią, która dowie się, że lekarz znajduje się w złym stanie, jest mu źle po aferze z Weroniką i Samuelem (Gamou Fall), z którym kobieta weszła w romans. Marysia pojawi się u Nowaczyka w jednym z nadchodzących odcinków "Pierwszej miłości", spróbuje go pocieszyć, ale Kacper się zagalopuje i zbytnio zbliży do kobiety. Podczas wizyty u matki w szpitalu w 3523 odcinku "Pierwszej miłości" będzie myślał tylko o tym, jak odkręcić tę sytuację. Nie ukryje też nerwów i stresu, jaki towarzyszy mu w rozmowie z matką manipulantką, która wyrządziła mnóstwo szkód, w tym zdradzała Zygmunta. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia uderzy Kacpra! Sensacja na procesie psychola Mateusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze