Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3517: Psychol Mateusz znów zaatakuje Martę! Nie obroni się przed najgorszym koszmarem - ZDJĘCIA

W 3517 odcinku "Pierwszej miłości" psychol Mateusz (Lesław Żurek) na wolności znów zaatakuje Martę (Honorata Witańska)! Taki szokujący zwrot akcji szykują nam scenarzyści serii, wcześniej zmuszając ofiarę psychopaty do strasznej potyczki w sądzie z obrońcą oskarżonego, mecenas Skalską. Marta dzielnie zniesie przesłuchania, ale pod budynkiem sądu wpadnie w panikę. Okazuje się, że w 3517 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do dramatycznej sytuacji, bo psychol Mateusz przyszykuje dla niej "niespodziankę"! Czy koszmar Marty powtórzy się? - Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Pierwsza miłość" odcinek 3517 - środa, 14.12.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3517 odcinku "Pierwszej miłości" Marta będzie próbowała dojść do siebie bo koszmarze, jaki przeżywać będzie podczas zeznań na procesie Mateusza. Mecenas Skalska, obrońca psychopaty dosłownie zacznie niszczyć ofiarę swojego klienta już odcinek wcześniej, zarzucając ją gradem pytań, podpowiadając mylne tropy i wykorzystując jej stres. Jednak najgorsze dopiero będzie miało się wydarzyć. Jaką "niespodizankę" przygotuje psychol dla Marty?

Od koszmaru próby zabójstwa, jaki przeżyły w "Pierwszej miłość Marta i jej najbliższa przyjaciółka Emilka (Anna Ilczuk) minęło już ładnych kilka miesięcy, a psychol Mateusz czeka na wyrok za kratami. Jednak broni go sprytna manipulantka Skalska, więc Marta przejdzie w sądzie prawdziwe piekło. Jednak dzięki wsparciu przyjaciółek bęzie radziła sobie dzielnie aż do 3517 odcinka serialu. Co się wtedy wydarzy?

W 3517 odcinku "Pierwszej miłości" przed samym wyjściem z budynku sądu dojdzie do strasznej sytuacji, którą zafunduje Marcie Mateusz. Trauma odżyje w ułamku sekundy i nikt nie będzie w stanie zareagować. Co sprawi, że wszystkie lęki Marty z ataków Mateusza wrócą ze zdwojoną siłą? Psychol niestety znajdzie sposób na kolejny atak i będzie skuteczny. 

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3515: Mateusz wyjdzie z więzienia? Zeznania Marty wszystko zmienią. Nagły zwrot w procesie psychopaty - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Dramat Marysi. Julka porwana przez pedofila?! Trauma Marty doprowadzi do nagłego wybuchu
Najnowsze