Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3493: Skandal w klinice po wyjeździe Marysi. Grażyna i Weronika odkryją, co wyprawia się za ich plecami – ZDJĘCIA

2022-10-21 8:04

W 3493 odcinku „Pierwszej miłości” Grażyna (Grażyna Weksler) wścieknie się, że Marysia (Aneta Zając) wyjechała sobie z Wenerskim (Przemysław Sadowski) i nie obchodzą jej sprawy kliniki. Wściekła Wekslerowa poszuka czegokolwiek, byle wyładować złość, a sojuszniczkę znajdzie w osobie Weroniki (Dominika Kryszczyńska), która za to nie będzie mogła poradzić sobie z zachowaniem Samuela (Gamou Fall). Sam pozwoli sobie na za dużą swobodę w We-Med w 3493 odcinku „Pierwszej miłości”, a żona Kacpra (Damian Kulec) przyłapie go na flirtach z pielęgniarkami! Tego będzie już za wiele.

"Pierwsza miłość" odcinek 3493 - środa, 9.11.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3493 odcinku „Pierwszej miłości” wybuchnie skandal w We-Med., a wszystko za sprawą wyjazdu Marysi. Grażyna okaże wszystkim duże niezadowolenie, że Domańska zostawiła ją samą i pojechała spędzać upojne chwile z Jakubem, który również nie pojawi się w pracy.  Pod nieobecność lekarza, Laura (Katarzyna Maciąg) znów pojawi się w jego mieszkaniu, by tam na spokojnie malować. Będzie zaskoczona, kiedy w 3493 odcinku „Pierwszej miłości” drzwi otworzy jej Filip (Dominik Smaruj), który wykorzysta okazję i nieco zwierzy się kobiecie. W tym czasie Marysia i Jakub oddadzą się romantycznej wyprawie, chociaż na miejscu wszystko zacznie się sypać.

Grażyna i Weronika wściekłe w 3493 odcinku „Pierwszej miłości”

Weronika nie będzie zachwycona, kiedy przyuważy, że Sam podrywa pielęgniarki i jeszcze za bardzo tego nie ukrywa! Kacper nadal nie wie, że żonę i lekarza połączyło coś więcej, a w Ameryce spali ze sobą, dlatego dziecko, którego spodziewała się Weronika, wcale nie musiało być Kacpra… Mało tego, Sam pojawił się w We-Med, by namieszać i faktycznie to zrobi, bo wprowadza Weronikę w ciągłe poczucie zagrożenia. Wreszcie usidliła Kacpra i za nic nie pozwoli, żeby ktoś rozbił to małżeństwo. Sam nie bardzo przejmie się niezadowoleniem byłej kochanki i wręcz przeciwnie, będzie go bawiło, że wzbudza niemałą kontrowersję. To nie będzie łatwy czas zarówno dla Weroniki, jak i Grażyny. Obie kobiety zmierzą się z dziwnymi sytuacjami w klinice.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur szantażowany! Sandra nie odpuści. Trauma Marty po porwaniu nie minie
Najnowsze