Pierwsza miłość, odcinek 3477: Przyjaźń Emilki i Marty po porwaniu nie będzie już taka sama! Marcin stanie między poszkodowanymi

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3477: Przyjaźń Emilki i Marty po porwaniu nie będzie już taka sama! Marcin stanie między poszkodowanymi

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3477: Przyjaźń Emilki i Marty po porwaniu nie będzie już taka sama! Marcin stanie między nimi

2022-09-30 23:05

Można by pomyśleć, że dramatyczne wydarzenia w życiu Marty (Honorata Witańska) i Emilki (Anna Ilczuk) zbliżą do siebie przyjaciółki, ale w 3477 odcinku "Pierwszej miłości" nastąpi pewien rozłam... Wszystko za sprawą Marcina (Przemysław Cypryański), który po akcji ratowania przyjaciółek z rąk psychola Mateusza (Lesław Żurek), znów odnowił relacje z ukochaną, a ich miłość rozkwitnie. W 3477 odcinku "Pierwszej miłości" Marta poczuje się odsunięta i lekko zdziwiona zachowaniem Emilki, z którą tyle przeszła. Kobiety skłócą się po dramatycznych wydarzeniach w domku w górach?

"Pierwsza miłość" odcinek 3477 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3477 odcinku "Pierwszej miłości" Marta nie będzie mogła znieść widoku zakochanej Emilki... Marcin bardzo przyczynił się do uratowania ich spod niewoli Mateusza, który zafundował im prawdziwe piekło. Psychol podawał się za ukochanego Marty, uwodził ją i grał Łukasza, dobrego mężczyznę z zasadami. Nie wiedziała, że to tak naprawdę Mateusz, osoba, która wykorzystywała i znęcała się nad Emilką jakiś czas temu. Prawda wyszła na jaw dopiero w domku w górach, gdzie okazało się, że psychol wykorzystał Martę, by zwabić na miejsce córkę Śmiałka (Paweł Okoński). Na szczęcie w 3477 odcinku "Pierwszej miłości" obie przyjaciółki będą już bezpieczne, ale to nie oznacza, że trauma zniknie!

Kryzys w przyjaźni Emilki i Marty? Winny Marcin!

Marta w 3477 odcinku "Pierwszej miłości" zda sobie sprawę, że Emilka nie potrzebuje jej już tak samo jak dawniej. Skupi się na odnawianiu relacji z Marcinem, z którym rozstała się jakiś czas temu, ale długo nie mogła tego przeżyć. Córka Śmiałka tak odda się miłości do strażaka, że zapomni o najlepszej koleżance! Emilka i Marcin zaczną snuć poważne plany, a Marta poczuje się odseparowana. Ma przecież świadomość, że ona została bez nikogo, bo Mateuszowi od początku chodziło o Emilkę, nie o nią, a w jej życiu się nie układa. Z trudem zniesie widok przyjaciółki, mizdrzącej się do ukochanego, kiedy ona zostanie z poczuciem oszustwa i wykorzystania. Problemy Marty tak szybko się nie skończą i to nie będzie miłe.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marcin uratuje Martę i Emilkę przed Mateuszem! Stasia porwie córkę Artura i Doroty
Najnowsze