Pierwsza miłość, odcinek 3409: Edward na Wigilii ogłosi, że Marysia i Kacper są rodzeństwem! - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3409: Edward na Wigilii ogłosi, że Marysia i Kacper są rodzeństwem! - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3409: Umierający Edward na Wigilii ogłosi, że Marysia i Kacper są rodzeństwem! - ZDJĘCIA

2022-03-31 21:10

W 3409 odcinku serialu "Pierwsza miłość" śmiertelnie chory Edward (Marek Siudym) zbierze całą rodzinę w swojej rezydencji z okazji Wigilii i w świąteczny wieczór ogłosi wiadomość, która na zawsze zmieni życie jego córek i syna. Umierający ojciec Marysi (Aneta Zając) i Dominiki (Aneta Zając) nie bez powodu na uroczystą kolację zaprosi także Kacpra Nowaczyka (Damian Kulec), syna swojej dawnej kochanki Izabeli (Olga Bończyk), który jest także jego dzieckiem. W decydującym momencie w 3409 odcinku "Pierwszej miłości" Stryjeński przerwie milczenie, powie Marysi i Kacprowi, że są rodzeństwem. Jaka będzie ich reakcja? Poznajcie szczegóły!

"Pierwsza miłość" odcinek 3409 - piątek, 15.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

Śmiertelna choroba Edwarda w 3409 odcinku "Pierwszej miłości" popchnie go do podjęcia ryzykownej decyzji, żeby ujawnić Marysi i Kacprowi, że łączą ich więzy krwi, że choć niewiele ich dzieliło od romansu, to dobrze się stało, że do niczego nie doszło, bo są rodzeństwem. Zanim Stryjeński dowiedział się, że jest ciężko chory i umrze jeśli nie podejmie leczenia, usłyszał od Izabeli Nowaczyk, że Kacper jest jego synem, owocem ich romansu sprzed lat. Matka Kacpra zdradziła swojego męża Zygmunta (Zbigniew Stryj) z Edwardem i zaszła z nim w ciążę. Wiek Kacpra potwierdza, że urodził się 9 miesięcy po ostatnim spotkaniu kochanków.

Ale czy Edward w "Pierwszej miłości" powinien wierzyć Izabeli? Przecież przebiegła intrygantka od początku chciała rozdzielić Kacpra i Marysię, żeby nie byli razem. Wersja przedstawiona przez Izabelę będzie dla Stryjeńskiego na tyle wiarygodna, że zamiast najpierw przeprowadzić badania DNA, by potwierdzić ojcostwo, zdecyduje, że jego córki i syn muszą poznać prawdę.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3401: Śmiertelnie chory Edward powierzy Wekslerowi swoją ostatnią wolę - ZDJĘCIA

W 3409 odcinku "Pierwszej miłości" zaprosi Marysię z Julką (Dąbrówka Kruk) oraz jej siostrę bliźniaczkę Dominikę na Wigilię, ale podczas świątecznego wieczoru zjawi się jeszcze jeden, specjalnie zaproszony gość. Kacper będzie zaskoczony kiedy dostanie kopertę z zaproszeniem na uroczystość u Edwarda. Zjawi się w rezydencji Stryjeńskiego w Wigilię, bo będzie podejrzewał, że chodzi o chorobę pacjenta, którego leczy. Ale Edward przygotuje inną niespodziankę dla rodziny!

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak Marysia i Kacper w 3409 odcinki "Pierwszej miłości" dowiedzą się, że są siostrą i bratem >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1654: Serce Budzyńskiego po zdradzie nie wytrzyma! Rogowski będzie musiał go ratować

Coraz bardziej zdenerwowany Edward w 3409 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie w stanie dłużej milczeć. Zanim Kacper zasiądzie do wigilijnego stołu razem z nim, Marysią, Dominiką i Julką, Stryjeński ogłosi, że młody lekarz jest jego synem, że Izabela dopiero niedawno powiedziała mu, że zaszła z nim w ciążę przed laty! Dla Marysi i Kacpra wiadomość, że są przyrodnim rodzeństwem w 3409 odcinku "Pierwszej miłości" będzie jak grom z jasnego nieba. Wigilia u Stryjeńskiego skończy się w nerwowej atmosferze.

Zaraz potem Kacper pójdzie do Izabeli, by w 3410 odcinku "Pierwszej miłości" matka potwierdziła to co Edward wyznał jemu i Marysi. Bardzo źle zniesie fakt, że okłamywała go całe życie, że jest bratem Marysi, którą wciąż skrycie kocha. Żeby mieć absolutną pewność Kacper postanowi zlecić w laboratorium test DNA. Edward sceptycznie podejdzie do pomysłu syna, bo on nie będzie miał żadnych wątpliwości, że jest ojcem Nowaczyka!

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Weronika straci dziecko Kacpra. Edward dowie się, że umiera
Najnowsze