Pierwsza miłość, odcinek 3401: Śmiertelnie chory Edward powierzy Wekslerowi swoją ostatnią wolę - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3401: Śmiertelnie chory Edward powierzy Wekslerowi swoją ostatnią wolę - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3401: Śmiertelnie chory Edward powierzy Wekslerowi swoją ostatnią wolę - ZDJĘCIA

2022-03-29 9:26

W 3401 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Edward (Marek Siudym) pogodzi się z tym, że cierpi na śmiertelną chorobę i wkrótce umrze. Ojciec Marysi (Aneta Zając) nie będzie chciał się leczyć, a diagnoza, którą usłyszy od Kacpra (Damian Kulec) utwierdzi go w przekonaniu, że musi załatwić wszystkie sprawy przed śmiercią. Gotowy do odejścia Edward podejmie zaskakujące decyzje, które wpłyną na życie Marysi, Kacpra i Izabeli (Olga Bończyk). Z byłą kochanką dogada się, że Kacper nigdy nie dowie się, że to on jest jego ojcem. Nieoczekiwanie w 3401 odcinki "Pierwszej miłości" Edward zjawi się w firmie Karola Wekslera (Karol Strasburger), żeby przekazać mu ostatnią wolę.

"Pierwsza miłość" odcinek 3401 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 18 w Polsacie

Choroba Edwarda w 3401 odcinku "Pierwszej miłości" popchnie go do ryzykownych kroków, a decyzje, które podejmie Stryjeński będą miały duży wpływ na przyszłość Marysi, Kacpra i Izabeli. Po tym jak Edward dowiedział się o matki Kacpra, że młody lekarz jest jego synem, owocem ich romansu sprzed laty, desperacko próbował trzymać Nowaczyka z dala od swojej córki. Bo przecież są przyrodnim rodzeństwem! Zrządzeniem losu po serii profilaktycznych badań to właśnie Kacper wykryje u Edwarda śmiertelną chorobę, ale nie zdoła go namówić do leczenia. Nawet groźbą, że jeśli nie będzie się leczył nie zatańczy na weselu wnuczki Julki (Dąbrówka Kruk).

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3402: Wielkie kłamstwo Edwarda. Marysia straci ojca na zawsze

Ciężko chory Edward pogodzi się ze śmiercią. Żeby uporządkować wszystkie sprawy przed odejściem w 3401 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie się coraz dziwniej zachowywać. Wszystko z myślą o córce, wnuczce i nieślubnym synu, o którym Izabela powiedziała mu dopiero niedawno. Jedną z decyzji Edwarda będzie spotkanie z Karolem Wekslerem, którego kiedyś chciał zniszczyć. Żeby pogrążyć firmę dewelopera uknuł intrygę z przebiegłą Sandrą Kubicką (Kamilla Baar), która dostała posadę design directora w "Weksler Development" i spiskowała przeciwko Karolowi. Nie udało im się, więc w 3401 odcinku "Pierwszej miłości" Stryjeński zmieni front.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3400: Córka Tosia połączy Dorotę i Artura w trudnym momencie. Udowodni, że nadaje się na ojca - ZDJĘCIA

Umierający Edward w 3401 odcinku "Pierwszej miłości" postawi wszystko na jedną kartę. Spotka się z Wekslerem, żeby przekazać mu coś ważnego. Tylko jemu powie o chorobie i o tym, że Marysia i Kacper są przyrodnim rodzeństwem? A może przyzna się co go łączyło z Sandrą? Weksler po wizycie Edwarda będzie pewny tylko jednego - że jego rywal znów coś knuje i że muszą wszyscy trzymać się na baczności, żeby Stryjeński nie wywinął im jakiegoś numeru.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Weronika straci dziecko Kacpra. Edward dowie się, że umiera
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze