Na wspólnej. Koniec tajemnic

i

Autor: Materiały prasowe

Pierwsza miłość, odcinek 3252: Czy to definitywny koniec Marysi i Michała? Ewa odkryje prawdę o romansie Domańskiego!

2021-09-02 9:58

W nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" związek Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach), który para zaczyna odbudowywać, zostanie wystawiony na kolejną próbę. Sekret Domańskiego w 3252 odcinku "Pierwszej miłości" zostanie odkryty.

"Pierwsza miłość" odcinek 3252 - czwartek, 2.09.2021, o godz. 18 w Polsacie

Wiele wskazuje na to, że w "Pierwszej miłości" rodzina Marysi (Aneta Zając) najgorsze chwile ma już za sobą. Romans, w który niedawno uwikłał się Michał (Wojciech Błach) położył się cieniem na ich związku, to już przeszłość, a między nim i żoną znów rodzi się dawna namiętność. Mimo starań o odzyskanie zaufania Marysi, kobieta nie potrafi jednak jeszcze zapomnieć o zdradzie.

W 3252 odcinku "Pierwszej miłości" Domańskiemu będzie jednak niebawem jeszcze trudniej odbudować łączące ich uczucie. Gdy dowie się o nieudanej próbie samobójczej Grażyna (Grażyna Wolszczak), usilnie będzie starał się skontaktować z kobietą, którą skrzywdził. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że łączący ich sekretny romans już wkrótce może wyjść na jaw. Ewa (Ewa Gawryluk). Tożsamość tajemniczego kochanka Grażyny odkryje bowiem Ewa (Ewa Gawryluk). Jak zareaguje Marysia, gdy odkryje całą prawdę o romansie męża?

Pierwsza miłość ZWIASTUN jesień 2021. Koniec Marysi i Michała! Marcin dowie się co łączy Emilkę z Wojtkiem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze