Pierwsza miłość, odcinek 3138: Krwawy finał ślubu Wioli. Przywódca sekty Kordian zabije Kaśkę? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3138: Krwawy finał ślubu Wioli. Przywódca sekty Kordian zabije Kaśkę? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3138: Krwawy finał ślubu Wioli. Przywódca sekty Kordian zabije Kaśkę? - ZDJĘCIA

2020-12-17 12:35

W 3138 odcinku serialu "Pierwsza miłość" na ślubie Wioli (Diana Kozłowska) i Dalemira (Kamil Gałuszka) z sekty poleje się krew! Do ostatniej chwili Kaśka (Misiek Koterski) będzie próbował uratować pasierbicę z rąk sekciarzy. Wtarganie przez okno do sali bankietowej gdzie Wiola będzie brała właśnie ślub ze starszym facetem. Ale trafi prosto w ręce przywódcy sekty, Kordiana Wendela (Adam Krawczuk). Niestety Kaśka w 3138 odcinku "Pierwszej miłości" nie będzie miał z Kordianem żadnych szans. Wendel go zabije?

"Pierwsza miłość" odcinek 3138 - wtorek, 22.12.2020, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Wioli z Dalemirem w "Pierwszej miłości" będzie miał wyjątkowo makabryczny przebieg! Zmuszona do ślubu pasierbica Kaśki straci nadzieję, że ojczym ją uratuje. "Przyjaciele" z "Azylu" także nie staną po jej stronie, kiedy Kordian zarządzi, żeby uroczystość odbyła się mimo sprzeciwu Wioli. Nawet Patrycja, która wciągnęła Wiolę do sekty nie zdoła jej uratować. Jednak Kaśka się nie podda.

W 3138 odcinku "Pierwszej miłości" dostanie się do sali ślubnej przez okno. Akurat w chwili kiedy Ludwik (Włodzimierz Adamski) jako podstawiony urzędnik stanu cywilnego udzieli ślubu Wioli i Dalemirowi. Kordian będzie pewny, że jego plan się powiódł. Ale wtargnięcie Kaśki przez okno doprowadzi do dramatycznych zdarzeń.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści o Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

Przywódca sekty z "Azylu" w 3138 odcinku "Pierwszej miłości" wyceluje do Kaśki z pistoletu. Brutalnie go pobije, aż poleje się krew. Niestety ojczym Wioli nie zdoła się przed nim obronić. Wreszcie Wendel zwiąże pannę młodą, Ludwika i Kaśkę, by go ostatecznie zabić. W decydującym momencie Kordianowi odbierze pistolet Dalemir.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli?

To mąż Wioli postanowi pozbyć się ojczyma, który był przeciwny ich małżeństwu. Kiedy w 3138 odcinku "Pierwszej miłości" Dalemir pozna zamiary Wendla wyręczy go w planach zabójstwa. Tymczasem Mikser (Błażej Michalski), który zostanie na zewnątrz budynku, przeczuwając najgorsze, niebezpieczeństwo grożącego przyjacielowi, wezwie policję!

	Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Dalemir (Kamil Gałuszka), Kordian Wendel (Adam Krawczuk), Wiola (Diana Kozłowska), Ludwik (Włodzimierz Adamski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Dalemir (Kamil Gałuszka), Kordian Wendel (Adam Krawczuk), Wiola (Diana Kozłowska), Ludwik (Włodzimierz Adamski)
Pierwsza miłość. Kordian Wendel (Adam Krawczuk), Kaśka (Misiek Koterski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kordian Wendel (Adam Krawczuk), Kaśka (Misiek Koterski)
Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Dalemir (Kamil Gałuszka), Kordian Wendel (Adam Krawczuk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Dalemir (Kamil Gałuszka), Kordian Wendel (Adam Krawczuk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze