Pierwsza miłość, odcinek 3077: Bartek zabije Mateusza na oczach Emilki? Zepchnie sadystę inwalidę ze sceny! - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3077: Bartek zabije Mateusza na oczach Emilki? Zepchnie sadystę inwalidę ze sceny! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3077: Bartek zabije Mateusza na oczach Emilki? Zepchnie sadystę inwalidę ze sceny! - ZWIASTUN

2020-09-20 20:52

W 3077 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek (Rafał Kwietniewski) wykorzysta okazję i zdemaskuje Mateusza (Lesław Żurek) w trakcie trwania jego warsztatów! Psychopata sadysta, który zabrał mu Emilkę (Anna Ilczuk) i znęca się nad nią psychicznie oraz fizycznie nie będzie miał żadnych szans. Bo pijany Miedzianowski wtargnie na scenę w 3077 odcinku "Pierwszej miłości" i zrealizuje swój plan zemsty. Wszystko będzie wyglądało tak, jakby chciał zabić Mateusza, który tylko udaje inwalidę. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości" jak Bartek załatwi kochanka Emilki.

"Pierwsza miłość" odcinek 3077 - piątek, 25.09.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3077 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek nie wytrzyma i odegra się na Mateuszu za to, że zabrał mu Emilkę, zamienił jej życie w piekło, a teraz udając inwalidę próbuje ją przy sobie zatrzymać emocjonalnym szantażem. Przekonany, że psychol tylko udaje sparaliżowanego pojedzie do Wrocławia na jego warsztaty, żeby przy wszystkich ujawnić całą prawdę. Jednocześnie w 3077 odcinku "Pierwszej miłości" nawiąże jeszcze bliższy romans z Wandą (Monika Pikuła), niedoszłą żoną Mateusza, która przez jakiś czas pomagała mu znaleźć na niego jakiegoś haka.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3075: Marysia odnajdzie prawdziwego ojca! To bezwzględny gwałciciel

Po tym jak Bartek i Wanda spędzą razem noc, Miedziankowski poczuje, że nie jest gotowy na żadne deklaracje. W 3077 odcinku "Pierwszej miłości" nadal nie będzie ukrywał przed Wandę, że zależy mu przede wszystkim na Emilce, że chce odzyskać żonę, która jest miłością jego życia. Sprzymierzeńcem Bartka będzie jego teść Marian Śmiałek (Paweł Okoński), którego wtajemniczy w całą intrygę przeciwko oszustowi Mateuszowi.

Zanim w 3077 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek zaatakuje Mateusza podczas warsztatów, wykradnie jego dokumentację medyczną i przekona się na własne oczy, że sadysta tylko udaje kalekę, żeby Emilka z nim została po nieudanej próbie samobójczej. Nie pozwoli, żeby taki drań jak Mateusz, którego mroczne oblicze będzie wychodzić przy każdej, niewygodnej dla niej okazji, dalej dręczył jego żonę.

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Artur zemści się na Kindze za romans z Jankiem. Znajdzie sobie inną - ZDJĘCIA

Pijany Bartek w 3077 odcinku "Pierwszej miłości" z butelką w ręku wejdzie na scenę podczas wystąpienia Mateusza i urządzi niezłe przedstawienie. - Taka miernota jak ty zniszczyła moje wszystko... Wiesz co? Ja teraz zniszczę twoje wszystko! Słowa Bartka zabrzmią tak, jakby chciał go zabić. I nagle Miedzianowski chwyci za wózek inwalidzki i zepchnie rywala ze sceny. Mateusz w 3077 odcinku "Pierwszej miłości" upadnie i właśnie wtedy wyda się, że może chodzić i stać na własnych nogach. Wszystko rozegra się na oczach Emilki.

Pierwsza miłość odc. 3077. Bartek (Rafał Kwietniewski), Mateusz (Lesław Żurek)

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość odc. 3077. Bartek (Rafał Kwietniewski), Mateusz (Lesław Żurek)
Pierwsza miłość odc. 3076. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość odc. 3076. Bartek (Rafał Kwietniewski), Wanda (Monika Pikuła)
Najnowsze