Pierwsza miłość. Melka wróci w nowym sezonie? Wreszcie wyda się gdzie jest córka Marysi!

2022-06-21 14:38
 Pierwsza miłość. Melka wróci w nowym sezonie? Wreszcie wyda się gdzie jest córka Marysi!
Autor: Instagram Pierwsza miłość. Melka wróci w nowym sezonie? Wreszcie wyda się gdzie jest córka Marysi!

Gdzie jest Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość"? Czy w nowym sezonie córka Marysi (Aneta Zając) odnajdzie się i wróci do Wrocławia? Poszukiwania Melki, która zniknęła nagle gdy w klubie jej przyjaciółki z poprawczaka, Kai (Marika Tomczyk), doszło do zabójstwa, zakończyły się ponad pół roku temu. Od tej pory nikt nie wiedział Melki, a Marysia i jej ukochany policjantki, Piotrek (Michał Mikołajczak) nie mają o niej żadnych wiadomości. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie wyjaśni się co się stało z Melką i czy w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022 znów ją zobaczymy. Taką obietnicą złożyła sama produkcja serialu. Poznaj szczegóły!

Co się stało z Melką w "Pierwszej miłości"? Czy odnajdzie się w nowym sezonie po wakacjach 2022?

Zniknięcie Melki w "Pierwszej miłości" to jeden z bardziej tajemniczych i pogmatwanych wątków minionego sezonu. Tuż po tym jak do życia Melki wkroczyła podejrzana Kaja, przyjaciółka z poprawczaka, wszystko zaczęło się walić. Przez problemy ze zdrowiem Melka przestała pracować w policji, wpadła w kłopoty finansowe i one coraz bardziej narastały. Aż wreszcie Melka przestała panować nad uzależnieniem od leków, cierpiała na powracające drżenia rąk po brutalnym napadzie i stała się ofiarą Kai. Mimo ostrzeżeń Piotrka, Melka zaufała przyjaciółce, która zaoferowała jej pomoc finansową.

Pół roku temu w "Pierwszej miłości" w klubie Kai został zamordowany mężczyzna, który był z nią blisko związany. Pracownicy klubu zostali zatrzymani przez antyterrorystów. Nie wszystkich udało się jednak aresztować. Wtedy właśnie w 3316 odcinku "Pierwszej miłości" Melka dostała niepokojącego SMS-a, po którym zniknęła. Hubert (Rafał Szałajko), były partner Melki z policji, a obecnie szef, przesłuchiwał ochroniarzy z klubu Kai i zarządził odszukanie Melki, przeciw której zeznawali podejrzani. Piotrek bardzo przeżył zniknięcie Melki wrobionej w morderstwo.

Nie przegap: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi? To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Niestety poszukiwania Melki w 3318 odcinku "Pierwszej miłości" zakończyły się bez żadnego rezultatu. Od tamtej pory nie wiadomo gdzie jest Melka, co się z nią stało i czy jeszcze się odnajdzie.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem! Przyzna się, że sfałszował wyniki badań DNA - ZWIASTUN

Fani "Pierwszej miłości" od dawna bombardują produkcję pytaniami czy Melka jeszcze wróci. Niestety Ewa Jakubowicz na swoim profilu na Instagramie od niemal roku nie wrzuca żadnych zdjęć z planu, więc nie wiadomo czy jeszcze będzie grała Melkę. Nadzieja na to, że wreszcie wyjaśni się co się stało z Melką, pojawiła się kiedy produkcja ogłosiła, że aktorzy nagrają specjalne wideo zza kulis, w którym zdradzą co się wydarzy w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022 u innych bohaterów i być może wreszcie wyjaśnią jakoś tajemnicę zaginięcia Melki.

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze