Pierwsza miłość. Melka wróci w nowym sezonie? Wreszcie wyda się gdzie jest córka Marysi!

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Melka wróci w nowym sezonie? Wreszcie wyda się gdzie jest córka Marysi!

Pierwsza miłość. Melka wróci w nowym sezonie? Wreszcie wyda się gdzie jest córka Marysi!

2022-06-21 14:38

Gdzie jest Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość"? Czy w nowym sezonie córka Marysi (Aneta Zając) odnajdzie się i wróci do Wrocławia? Poszukiwania Melki, która zniknęła nagle gdy w klubie jej przyjaciółki z poprawczaka, Kai (Marika Tomczyk), doszło do zabójstwa, zakończyły się ponad pół roku temu. Od tej pory nikt nie wiedział Melki, a Marysia i jej ukochany policjantki, Piotrek (Michał Mikołajczak) nie mają o niej żadnych wiadomości. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie wyjaśni się co się stało z Melką i czy w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022 znów ją zobaczymy. Taką obietnicą złożyła sama produkcja serialu. Poznaj szczegóły!

Co się stało z Melką w "Pierwszej miłości"? Czy odnajdzie się w nowym sezonie po wakacjach 2022?

Zniknięcie Melki w "Pierwszej miłości" to jeden z bardziej tajemniczych i pogmatwanych wątków minionego sezonu. Tuż po tym jak do życia Melki wkroczyła podejrzana Kaja, przyjaciółka z poprawczaka, wszystko zaczęło się walić. Przez problemy ze zdrowiem Melka przestała pracować w policji, wpadła w kłopoty finansowe i one coraz bardziej narastały. Aż wreszcie Melka przestała panować nad uzależnieniem od leków, cierpiała na powracające drżenia rąk po brutalnym napadzie i stała się ofiarą Kai. Mimo ostrzeżeń Piotrka, Melka zaufała przyjaciółce, która zaoferowała jej pomoc finansową.

Pół roku temu w "Pierwszej miłości" w klubie Kai został zamordowany mężczyzna, który był z nią blisko związany. Pracownicy klubu zostali zatrzymani przez antyterrorystów. Nie wszystkich udało się jednak aresztować. Wtedy właśnie w 3316 odcinku "Pierwszej miłości" Melka dostała niepokojącego SMS-a, po którym zniknęła. Hubert (Rafał Szałajko), były partner Melki z policji, a obecnie szef, przesłuchiwał ochroniarzy z klubu Kai i zarządził odszukanie Melki, przeciw której zeznawali podejrzani. Piotrek bardzo przeżył zniknięcie Melki wrobionej w morderstwo.

Nie przegap: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi? To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Niestety poszukiwania Melki w 3318 odcinku "Pierwszej miłości" zakończyły się bez żadnego rezultatu. Od tamtej pory nie wiadomo gdzie jest Melka, co się z nią stało i czy jeszcze się odnajdzie.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem! Przyzna się, że sfałszował wyniki badań DNA - ZWIASTUN

Fani "Pierwszej miłości" od dawna bombardują produkcję pytaniami czy Melka jeszcze wróci. Niestety Ewa Jakubowicz na swoim profilu na Instagramie od niemal roku nie wrzuca żadnych zdjęć z planu, więc nie wiadomo czy jeszcze będzie grała Melkę. Nadzieja na to, że wreszcie wyjaśni się co się stało z Melką, pojawiła się kiedy produkcja ogłosiła, że aktorzy nagrają specjalne wideo zza kulis, w którym zdradzą co się wydarzy w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2022 u innych bohaterów i być może wreszcie wyjaśnią jakoś tajemnicę zaginięcia Melki.

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Najnowsze