Pamiętacie Manuela z Pierwszej Miłości? Gwałciciel, porywacz i oszust zginął tragicznie. Co robi teraz Wojciech Medyński? - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Pamiętacie Manuela z Pierwszej Miłości? Gwałciciel, porywacz i oszust zginął tragicznie. Co robi teraz Wojciech Medyński? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pamiętacie Manuela z Pierwszej Miłości? Gwałciciel, porywacz i oszust zginął tragicznie. Co robi teraz Wojciech Medyński? - ZDJĘCIA

W "Pierwszej miłości" Manuel (Wojciech Medyński) był jednym z najpodlejszych bohaterów. Oszukiwał i gwałcił kobiety, a na celownik wziął sobie Marysię (Aneta Zając) i Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), uwodząc je jako kubański tancerz, za którego się podawał. Ostatecznie Marian "Manuel" Otręba "nadepnął na odcisk" męskiemu bohaterowi "Pierwszej miłości", Pawłowi Krzyżanowskiemu (Mateusz Janicki/Mikołaj Krawczyk) i to dzięki niemu zginął w strasznych okolicznościach, czyli tak jak na to zasłużył. Co dziś porabia Wojciech Medyński?

"Pierwsza miłość". Manuel, szust, gwałciciel i morderca zginął tragicznie. Co dziś robi Wojciech Medyński?

W serialu "Pierwsza miłość" aż roi się od czarnych bohaterów. Marysia i jej siostra bliźniaczka Dominika - obie grane przez Anetę Zając - nie mogą się opędzić od zła, nawet w gronie najbliższej rodziny. Tak było od zawsze, a Manuel był jednym z tych, którzy mogą śmiało starać się o miano najgorszego psychola "Pierwszej miłości"! Marian "Manuel" Otręba zginął w tragicznych okolicznościach, do których sam doprowadził, a grający go Medyński, naturalną koleją rzeczy, zniknął z serialu. Co dziś porabia gwiazdor o twarzy "serialowego potwora"?

Jak zginął Manuel w "Pierwszej miłości"?

Przypomnijmy najgorsze uczynki Manuela w "Pierwszej miłości". Otręba zaczął od oszustwa - podawał się za kubańskiego tancerza i w ten sposób zwabiał piękne kobiety na lekcje tańca. Tak w jego sidła wpadły Marysia i Kinga, co ostatecznie doprowadziło do tragedii. Marysię psychol próbował zgwałcić, za co trafił za kraty, a po pewnym czasie dołączył do niego Paweł, niesłusznie skazany za próbę morderstwa kochanka Marysi. Marian zamienił tam jego życie w istny horror! Manuel uciekł z więzienia, kiedy Paweł wyszedł na wolność. Manuel porwał Kingę i zmusił Pawła by walczył z nim na śmierć i życie w opuszczonej hali. Na szczęście na ratunek przybyła policjantka, która uratowała Pawła i Kingę jednym strzałem. Tak zakończyła się przygoda Manuela - tancerz-gwałciciel zginął na miejscu.

Wiemy, co dziś robi grający największego psychola "Pierwszej miłości" Wojciech Medyński - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!  

Zobacz też: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem

Ostatnio gwiazdor "Pierwszej miłości" zagrał jedną z ważnych ról w wielkim przeboju filmowym "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Nie wszyscy wiedzą o tym, że Medyński zagrał także w "M jak miłość" ! Był strażakiem Michałem, który kręcił się w pobliżu wielkiej gwiazdy, Agnieszki (Agnieszka Fitkau-Perepeczko), która zagrała Simone!

Wspólne sceny z Anną Muchą!

Manuel z "Pierwszej miłości" grywa także u boku Magdy z "M jak miłość", czyli Anny Muchy. Para spotyka się na scenie w spektaklu "Single i Remiksy" i jak widać w GALERII ZDJĘĆ, jest między nimi gorąco!

Czarny charakter "Pierwszej miłości" zagrał także w innych, popularnych serialach: "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe", "Kryminalni", "Osiecka", "Klan. W policyjnym serialu "Łowcy cieni" Medyński dostał jedną z głównych ról. 

Nie przegap: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze