Nowa Kinga w Pierwszej miłości. Tak ją zmieni skandaliczny romans z Jankiem! - ZDJĘCIA

2020-08-09 9:09 sz
Nowa Kinga w Pierwszej miłości. Tak ją zmieni skandaliczny romans z Jankiem! - ZDJĘCIA
Autor: ATM GRUPA Nowa Kinga w Pierwszej miłości. Tak ją zmieni skandaliczny romans z Jankiem! - ZDJĘCIA

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy kompletnie odmienioną Kingę (Aleksandra Zienkiewicz)! Była żona Artura (Łukasz Płoszajski) w ubiegłym sezonie wdała się w romans z Jankiem (Maciej Mikołajczyk), dla którego porzuciła rodzinę. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Kinga zmieni się nie do poznania! Zadba o siebie i przejdzie totalną metamorfozę wizerunku. Zobacz zdjęcie.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy Kingę, jakiej jeszcze nie widzieliśmy! Przez lata grania w serialu Aleksandra Zienkiewicz bardzo się zmieniła, jednak teraz przeszła samą siebie. Ekranowa Kulczycka przez lata była zdradzana przez Artura i całe swoje życie poświęciła rodzinę, nawet wtedy, gdy mąż raz po raz znajdował sobie nowe kochanki. W ubiegłym sezonie "Pierwszej miłości" role się odwróciły, kiedy Kinga poznała Janka i zakochała się w nim bez pamięci. Postawiła na rozwód z Arturem i poinformowała synów, że już dłużej nie będzie z ich ojcem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia napadnie na bank?! Po odejściu Dominiki to ona będzie złą bliźniaczką - ZDJĘCIE

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" okaże się, że rozwód z Arturem posłuży Kindze, która zmieni swoją fryzurę. Aleksandra Zienkiewicz dostała zielone światło od produkcji - bowiem aktorki nie mogą bez zezwolenia drastycznie ingerować w swój wygląd, nawet w kolor paznokci - i ścięła włosy, stawiając na kompletnie szaloną stylizację.

Nareszcie wolność! Czekałam na to od roku 🙈 Nie ukrywam, na początku poczułam się naga 😉😉😉 ale szybko przywykłam. Nowa #matkawariatka 🤟🏻 napisała gwiazda "Pierwszej miłości" na swoim Instagramie. Podoba wam się Kinga w takim wydaniu? W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" z pewnością zrobi wrażenie zarówno na swoim byłym mężu, jak i na zakochanym w niej partnerze.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Drastyczna zmiana Kaśki. Misiek Koterski przytył 17 kilo do nowej roli

Najnowsze