Koniec Pierwszej miłości. Kaśka odkryje tajemnicę Lucynki w ostatnim 3248 odcinku. Pojawi się jej narzeczony! - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Koniec Pierwszej miłości. Kaśka odkryje tajemnicę Lucynki w ostatnim 3248 odcinku. Pojawi się jej narzeczony! - ZDJĘCIA

Koniec Pierwszej miłości. Kaśka odkryje tajemnicę Lucynki w ostatnim 3248 odcinku. Pojawi się jej narzeczony! - ZDJĘCIA

2021-05-26 14:40

Koniec serialu "Pierwsza miłość" przed wakacjami pełen wstrząsających wydarzeń, które wywrócą życie Kaśki (Misiek Koterski) i Lucynki (Delfina Wilkońska)! W 3248 odcinku "Pierwszej miłości", ostatnim przed przerwą szczęście zakochanych zburzy góral Franciszek (Tomasz Borkowski), który przyjedzie do Wrocławia po swoją narzeczoną Lucynkę! Dziewczynka Kaśki nie odważy się powiedzieć mu prawdy, co ją łączy z Franciszkiem, ale tajemnica wyjdzie na jaw w 3248 odcinku "Pierwszej miłości". Ślub, do którego nie doszło, porwanie, wielka miłość. Tego Kaśka o swojej wybrance nie będzie wiedział. Znów wyjdzie z Lucynki niezła oszustka!

"Pierwsza miłość" odcinek 3248 ostatni przed wakacjami - piątek, 4.06.2021, o godz. 18 w Polsacie

Koniec "Pierwszej miłości" przed przerwą wakacyjną pod znakiem tajemnic, które zniszczą związek Kaśki i Lucynki?! Ich miłość narodziła się z wielkiego kłamstwa, bo Lucynka długo podawała się za Maję, koleżankę zmarłej żony Kaśki, Gosi (Magdalena Różańska), którą ta jeszcze przed śmiercią wybrała na kobietę jego życia. Szalona, pokręcona Lucynka udawała kogoś innego, bo Kaśka spodobał jej się od pierwszego wejrzenia. Kiedy oszustwo wyszło na jaw, wydawało się, że nic już z tego nie będzie, że nie zostaną parą. A jednak uczucie wzięło górę nad rozumem. Miłość rozkwitła, ale szczęście szybko się skończy!

Nie przegap: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?\

Wszystko zacznie się psuć już w 3247 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy do Wrocławia przyjedzie góral Franciszek. Zacznie szukać Lucynki w "Barbarianie", ale nikt nie będzie chciał mu powiedzieć gdzie jest dziewczyna. Na wieść o przyjeździe Franciszka ukochana Kaśki wpadnie w panikę. Zniknie z jego mieszkania, bojąc się przyznać do kolejnego kłamstwa. Wróci do Kaśki w 3248 odcinku "Pierwszej miłości", bo zrozumie, że nie ucieknie przed dawnym życiem.

Przeszłość Lucynki dopadnie ją w ostatnim 3248 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy Kaśka dowie się kim naprawdę jest Franciszek, kiedy góral wyzna, że jest przyszłym mężem jego ukochanej. Jakby tego było mało Franek ujawni, że Lucynka porzuciła go w dniu ślubu. Góral obieca sobie, że bez narzeczonej nie wróci do domu.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3246: Marysia porzucona. Michał zbierze jej Julkę i ucieknie za granicę

Na koniec "Pierwszej miłości" nie przyjmie wiadomości, że Lucynka ma inne plany na życie, że jest wolna i może sama o sobie decydować. W mieszkaniu Kaśki rozpęta się awantura, a krewki góral pokaże na co go stać. Niemal siłą będzie chciał zabrać Lucynę od Kaśki. Ten z kolei rozczarowany i zawiedziony kolejnymi tajemnicami ukochanej w 3248 odcinku "Pierwszej miłości" zwątpi, że Lucynka jest mu pisana, że to właśnie ona miała zająć miejsce zmarłej Gosi.

O tym co będzie dalej z Kaśką i Lucynką dowiemy się w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021. 

Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Lucynka (Delfina Wilkońska)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Lucynka (Delfina Wilkońska)
Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Lucynka (Delfina Wilkońska), Franciszek (Tomasz Borkowski)

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Lucynka (Delfina Wilkońska), Franciszek (Tomasz Borkowski)
Najnowsze