Siostra bliźniaczka Natalii w Na Wspólnej! Marek odda jej syna Szymka?

2018-07-13 9:06 sz
Na Wspólnej. Marek (Grzegorz Gzyl), Lena (Laura Breszka), Szymek (Oliwia Glanowska)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej. Marek (Grzegorz Gzyl), Lena (Laura Breszka), Szymek (Oliwia Glanowska)

Już wkrótce w serialu "Na Wspólnej" Marek (Grzegorz Gzyl) wywoła skandal?! Pojawienie się siostry bliźniaczki zmarłej Natalii (Laura Breszka) zwiastuje samej kłopoty! Lena (grana również przez Laurę Breszkę) w nowych odcinkach "Na Wspólnej" zacznie rościć sobie prawda do Szymka (Oliwia Glanowska). Czy Zimiński odda syna?

"Na Wspólnej" odcinek 2715 ŚMIERĆ NATALII w wypadku - środa, 18.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

Marek w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" odda syna siostrze bliźniaczce Natalii? O co tu w ogóle chodzi? Nie, to nie żart! Laura Breszka zagra siostrę bliźniaczkę swojej zmarłej bohaterki!

W 2715 odcinku serialu "Na Wspólnej" ukochana Zimińskiego wracając od kosmetyczki do domu wpadnie pod koła rozpędzonego samochodu. Chwilę wcześniej uradowana zadzwoni do Marka, żeby nastawić go na spędzenie miłego wieczoru we dwoje. Niestety ich wszystkie plany legną w gruzach w przeciągu zaledwie kilku sekund...

Mężczyzna w 2715 odcinku "Na Wspólnej" będzie oczekiwał rychłego powrotu partnerki. Niestety zamiast niej, do drzwi mieszkania zapuka policja. Potem wszystko nabierze tempa.

Marek pojedzie zidentyfikować zwłoki, opiekę nad Szymkiem przejmie Gosia (Anna Kerth), całą sprawą zainteresuje się Danusia (Lucyna Malec), a gdy pierwsze emocje opadną Zimiński straci wszelką nadzieję i chęci do życia.

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" (szacujemy, że wydarzenia będą miały miejsce w sierpniu) nadejdzie dzień pogrzebu Natalii. Marek zobaczy tam Lenę - siostrę bliźniaczkę zmarłej, która przyjechała do Polski aż z Australii. Wkrótce piękna krewna wprost oznajmi Zimińskiemu, że przyjechała po Szymona. Jak donosi Fakt TV ojciec nawet nie będzie chciał o tym słyszeć, ale tylko na początku. Wkrótce coraz poważniej zacznie rozważać propozycję bliźniaczki.

Najnowsze