Na Wspólnej, odcinek 2721: Gwałciciel znów zaatakuje Martę!

2018-07-27 5:04 sz

W 2721 odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) po raz kolejny stanie twarzą w twarz z karanym gwałcicielem. Marcin (Kamil Maćkowiak) nie będzie zadowolony z tego spotkania i rzuci się na nią z rękami! Zboczeniec z "Na Wspólnej" zacznie szarpać Konarską. Jak zakończy się ich starcie w 2721 odcinku?

"Na Wspólnej" odcinek 2721 - poniedziałek, 30.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Marta Konarska po przerażającym natknięciu się na swojego oprawcę nabierze nieco odwagi. Wyzna Eli (Paulina Chapko), że ma zamiar wkrótce wybrać się do domu Woźniaka i spotkać się z jego żoną, aby poinformować ją, że wyszła za zboczeńca.

Swój plan zrealizuje w 2721 odcinku "Na Wspólnej". Jednak nie wszystko pójdzie po jej myśli! Marcin, równie przestraszony ostatnim spotkaniem, zauważy zbliżającą się do jego domu ofiarę gwałtu, którego się dopuścił. Wyskoczy przed drzwi i zatrzyma dziewczynę, zanim ta zdoła porozmawiać z Kamą (Wiktoria Kulaszewska).

Spanikowany Woźniak wzburzy się, że już poniósł karę i odsiedział swój wyrok. Marta z "Na Wspólnej" zupełnie się tym nie przejmie - on posiedział dwa lata, a ona nadal ma psychikę zniszczoną tamtym wydarzeniem. Z tego powodu podejmie późniejszą decyzję o zemście.

Marta w 2721 odcinku "Na Wspólnej" nie uwierzy w to, że Woźniak faktycznie żałuje swojego czynu i zaprze się, że jedynie udaje porządnego obywatela. Brunetka każe mu dać jej i jej bliskim spokój.

Zboczeniec wtedy chwyci ją za nadgarstki i zacznie szarpać, jak opętany! Wysyczy jej prosto w twarz, że to ona nie daje mu spokoju, ale dziewczyna nie pozostanie mu dłużna - wykrzyczy, iż nadal jest takim samym przestępcą, jakim był parę lat wcześniej.

W przyszłych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Marcie uda się spotkać z żoną Marcina, ale tamta będzie po stronie męża. Po dramatycznych chwilach Konarska zbierze się w sobie i zaplanuje zemstę - wszyscy sąsiedzi i współpracownicy dowiedzą się o jego przeszłości.

Najnowsze